Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

Lana na překračování závěsná kov

Kód: 3107
17 787 Kč 14 700 Kč bez DPH
Na dotaz

Lana na překračování závěsná LP - 090 - celokovová konstrukce, výška pádu do 1 m, jako dopadová plocha postačí trávník. Na výběr jsou tři barevné varianty konstrukce - červená, hnědá a modrá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lana na překračování závěsná.  Nosná konstrukce lanového prvku je vyrobena z konstrukční oceli o průměru 89 mm, která je proti korozi chráněna povrchovou úpravou zinkováním, čímž se docílí velmi výrazného prodloužení životnosti herního prvku a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL. Tyto konstrukce jsou uloženy do betonového lože. Veškeré další kovové prvky jsou také upravovány zinkováním a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL.

Lana jsou vyrobena z materiálu HERKULES (16 mm lana z polypropylenu s vnitřním ocelovým jádrem) a jsou spojována plastovými spoji. Objímky jsou nerezové. Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.

Doplňkové parametry

Kategorie: Balanční lanové prvky
Hmotnost: 40 kg
Věk: 2-10 let
Rozměry prvku DxŠxV: 3,3 x 0,43 x 1,3 m
Potřebný prostor: 6,3 x 3,5 m
Výška volného pádu: 1 m
Typ dopadové plochy: tráva
Počet uživatelů: 3
Materiál konstrukce: kov
Nosnost: 162 kg
Certifikace veřejný sektor: ČSN EN 1176-1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA