Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

Lanová loď se skluzavkou kov

Kód: 3110
423 500 Kč 350 000 Kč bez DPH
Na dotaz

Lanová loď se skluzavkou LP - 170 - celokovová konstrukce, výška pádu 1,5 m, na výběr jsou dvě barevné varianty konstrukce - hnědá a modrá. Dopadová plocha kačírek, pryž.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lanová loď se skluzavkou.   Nosné konstrukce lanového prvku jsou vyrobeny z konstrukční oceli o průměru 108 mm (nosný sloup o průměru 159 mm), která je proti korozi chráněna povrchovou úpravou zinkováním, čímž se docílí velmi výrazného prodloužení životnosti herního prvku a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL. Tyto konstrukce jsou uloženy do betonového lože. Nosné konstrukce věže jsou vyrobeny z konstrukční oceli (kovový profil 100 x 100 mm). Veškeré další kovové prvky jsou také upravovány zinkováním a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL.

Lana jsou vyrobena z materiálu HERKULES (16 mm lana z polypropylenu s vnitřním ocelovým jádrem) a jsou spojována plastovými spoji. Skluzavka je vyrobena ze sklolaminátu. Čelo skluzavky je vyrobeno z vysoce kvalitního plastu HDPE (vysokotlaký, celoprobarvený polyetylen, který se vyznačuje vysokou barevnou stálostí, odolností proti UV záření a hlavně bezpečností, protože je nelámavý a nehrozí tak žádné nebezpečí zranění dětí ostrými úlomky). Podesta je vyrobena z vodovzdorné překližky nebo na přání zákazníka z HDPE. Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.

Dopadová plocha kačírek, pryž.

Doplňkové parametry

Kategorie: Balanční lanové prvky
Hmotnost: 743 kg
Věk: 2-10 let
Rozměry prvku DxŠxV: 11,49 x 5,99 x 4,34 m
Potřebný prostor: 15 x 9 m
Typ dopadové plochy: kačírek / pryž
Počet uživatelů: 55
Materiál konstrukce: kov
Nosnost: 2970 kg
Certifikace veřejný sektor: ČSN EN 1176-1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA