Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

Lanová stezka dovednosti kov

Kód: 3111
197 230 Kč 163 000 Kč bez DPH
Na dotaz

Lanová stezka dovednosti nízká SD - 502, celokovová konstrukce s lanovou lávkou, věží se skluzavkou, prolézacím tunelem, 5x step, síťí, 3x kladinou, 4x podestou, 2x bariérou. Na výběr jsou dvě barevné varianty konstrukce - stříbrná a hnědá. Vhodná pro malé děti. Dopadová plocha tráva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lanová stezka dovednosti nízká.  Nosná konstrukce stezky dovednosti je vyrobena z konstrukční oceli (kovový profil 100 x 100 mm), která je proti korozi chráněna povrchovou úpravou zinkováním, čímž se docílí velmi výrazného prodloužení životnosti herního prvku a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL. Nosná konstrukce stepů je vyrobena z konstrukční oceli o průměru 89 mm, která je proti korozi chráněna povrchovou úpravou zinkováním, čímž se docílí velmi výrazného prodloužení životnosti herního prvku a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL. Tyto konstrukce jsou uloženy do betonového lože. Veškeré další kovové prvky jsou také upravovány zinkováním a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL.

Skluzavka je vyrobena ze sklolaminátu. Čelo skluzavky, bariéry a desky stepů jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu HDPE (vysokotlaký, celoprobarvený polyetylen, který se vyznačuje vysokou barevnou stálostí, odolnosti proti UV záření a hlavně bezpečností, protože je nelámavý a nehrozí tak žádné nebezpečí zranění ostrými úlomky). Lana a sítě jsou vyrobeny z materiálu HERKULES (16 mm lana z polypropylenu s vnitřním ocelovým jádrem) a jsou spojována plastovými spoji. Prolézací tunel je vyroben ze sklolaminátu, který je UV stabilní a vyznačuje se vysokou barevnou stálostí. Podesty jsou vyrobeny z vodovzdorné překližky určené pro venkovní prostředí nebo na přání zákazníka z HDPE. Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.

Dopadová plocha tráva.

Doplňkové parametry

Kategorie: Balanční lanové prvky
Hmotnost: 564 kg
Věk: 2-10 let
Rozměry prvku DxŠxV: 6,3 x5,81 x 2,1 m
Potřebný prostor: 9,3 x 9,4m
Typ dopadové plochy: tráva
Počet uživatelů: 20
Materiál konstrukce: kov
Nosnost: 1080 kg
Certifikace veřejný sektor: ČSN EN 1176-1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA