Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

Fitness prvek Bradla

Kód: 2901
48 521 Kč 40 100 Kč bez DPH
Na dotaz

Fitness prvek Bradla zlepšují kondici svalů horní části těla. Posilují paže, svaly hrudníku a břišní svaly a současně zlepšují kondici zad. Pokyny: Postavte se zády směrem k příčlím. Předloktí položte nakonzoly a rukama uchopte madla. Zvedejte nohy co nejvýše nahoru se skrčenými koleny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fitness prvek Bradla. Kola jsou z práškově lakovaných ocelových trubek. Nosný sloup je vyrobený z ocelové trubky, který je dole zakončený montážní přírubou. Otvory jsou na koncích těsněny ocelovými prvky. Veškerý spojovací materiál je nerezový.

Funkce: Zlepšují kondici svalů horní části těla. Posilují paže, svaly hrudníku a břišní svaly a současně zlepšují kondici zad.

Pokyny: Postavte se zády směrem k příčlím. Předloktí položte nakonzoly a rukama uchopte madla. Zvedejte nohy co nejvýše nahoru se skrčenými koleny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fitness stroje
Doporučený věk: 15+ let
Rozměry prvku DxŠxV: 0,95 x 0,59 x 2,17 m
Potřebný prostor: 3,95 x 3,83 m
Výška volného pádu: 2 m
Typ dopadové plochy: kačírek / pryž
Počet uživatelů: 1
Materiál konstrukce: kov
Nosnost: 120 kg
Certifikace veřejný sektor: ČSN EN 16630

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA