Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

Vahadlová dvoumístná zvířecí madla (celokovová)

Kód: 3080
31 339 Kč 25 900 Kč bez DPH
Na dotaz

Vahadlová dvoumístná houpačka VH - 205, 210K celokovová, madla se vířecími motivy, jako dopadová plocha postačí trávník.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rameno houpačky je vyrobeno z konstrukční oceli (kovový profil 100 x 100 mm), která je proti korozi chráněna povrchovou úpravou zinkováním, čímž se docílí velmi výrazného prodloužení životnosti herního prvku a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL, je ukotvena vratovými šrouby do nosné konstrukce. Nosná konstrukce houpačky je ocelová a je proti korozi chráněna žárovým zinkováním a uložena do betonového lože.

Sedáky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu HDPE (vysokotlaký, celoprobarvený polyethylen, který se vyznačuje vysokou barevnou stálostí, odolností proti UV záření a hlavně bezpečností, protože je nelámavý a nehrozí tak žádné nebezpečí zranění dětí ostrými úlomky).

Madla jsou ocelová a jsou upravena zinkováním a vypalovanou práškovou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL. Houpačka je konstruována s ohledem na vysoké namáhání a dlouhou životnost. Nárazy jsou tlumeny pryžovými dorazy. Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový

Doplňkové parametry

Kategorie: Houpačky vahadlové
Hmotnost: 50 kg
Věk: 2 - 10 let
Rozměry prvku: 3,08 x 0,23 x 0,95 m
Potřebný prostor: 6,1 x 2,3 m
Typ dopadové plochy: tráva
Počet uživatelů: 2
Materiál konstrukce: kov + plast HDPE
Nosnost: 108 kg
Certifikace veřejný sektor: ČSN EN 1176-1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA