Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

Řetězová houpačka Hnízho s výlezy

Kód: 3086
126 808 Kč 104 800 Kč bez DPH
Na dotaz

Řetězová houpačka Hnízdo s výlezy RH190K - s podestou, celokovová , výška pádu 1,5 m. Na výběr jsou tři barevné varianty konstrukce - hnědá, modrá a červená. Dopadová plocha kačírek, pryž.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řetězová houpačka Hnízdo s výlezy  - celokovová.                             Nosná konstrukce dvojhoupačky je vyrobena z konstrukční oceli (kovový profil 100 x 100 mm), která je proti korozi chráněna povrchovou úpravou zinkováním, čímž se docílí velmi výrazného prodloužení životnosti herního prvku a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL. Tyto konstrukce jsou uloženy do betonového lože. Veškeré další kovové prvky jsou také upravovány zinkováním a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL.

Bariéry a atd. jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu HDPE (vysokotlaký, celoprobarvený polyetylen, který se vyznačuje vysokou barevnou stálostí, odolnosti proti UV záření a hlavně bezpečností, protože je nelámavý a nehrozí tak žádné nebezpečí zranění dětí ostrými úlomky). Sedátko „Hnízdo” je vyrobeno z polypropylenového lana z vysokopevnostního vlákna. Závěsná lana a síť jsou vyrobena z materiálu HERKULES (16 mm lana z polypropylenu s vnitřním ocelovým jádrem). Podesta a šikmý výlez jsou vyrobeny z vodovzdorné překližky určené pro venkovní prostředí nebo na přání zákazníka z HDPE. Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.

Doplňkové parametry

Kategorie: Houpačky řetězové
Hmotnost: 280 kg
Věk: 2 - 15 let
Rozměry prvku DxŠxV: 5,4 x 1,82 x 2,24 m
Potřebný prostor: 8,4 x 7,5 m
Typ dopadové plochy: kačírek / pryž
Počet uživatelů: 9
Materiál konstrukce: konstrukční ocel
Nosnost: 486 kg
Certifikace veřejný sektor: ČSN EN 1176-1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA