Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

Řetězová houpačka UNIVERSAL RH-106-B

Kód: 1895
29 524 Kč 24 400 Kč bez DPH
Dodáme do 8 týdnů

Herní prvek  - závěsná houpačka

Vhodné pro školky i veřejné prostory.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nosná konstrukce houpačky je vyrobena z konstrukční oceli (kovový profil 60 x 60 mm), která je proti korozi chráněna vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL. Tyto konstrukce jsou uloženy do betonového lože. Veškeré další kovové prvky jsou také upravovány vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL.

Plastové listy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu HDPE (vysokotlaký, celoprobarvený polyetylen, který se vyznačuje vysokou barevnou stálostí, odolností proti UV záření a hlavně bezpečností, protože je nelámavý a nehrozí tak žádné nebezpečí zranění dětí ostrými úlomky). Houpačka je zavěšena pomocí pozinkovaných řetězů na kovovém nosníku. Sedátko je vyrobeno z pryže a je vyztuženo hliníkovou vložkou. Řetězy jsou nerezové, čímž se docílí velmi výrazného prodloužení jejich životnosti. Veškerý spojovací materiál je nerezový.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hřiště pro nejmenší BABY LINE
Hmotnost: 101 kg
Počet uživatelů: 1
Potřebný prostor: 7 x 4,88 m
Rozměry prvku DxŠxV: 1,62 x 1,92 x 1,67 m
Typ dopadové plochy: tráva
Věk: 1 - 10 let
Výška volného pátku: 1 m
Předpokládaná cena montáže (bez DPH):
Nosnost: 54 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA