Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

Lanová pyramida s věží a skluzavkou 3m

Kód: 3088
178 354 Kč 147 400 Kč bez DPH
Na dotaz

Lanová pyramida 3 m  s věží a skluzavkou, výška pádu 1,0 m

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lanová pyramida 3 m s věží a skluzavkou.                                                    Nosný sloup Lanové pyramidy je vyroben z konstrukční oceli o průměru 114 mm. Sloup je chráněn proti korozi žárovým zinkováním a uložen do betonového lože.Tyto konstrukce jsou uloženy do betonového lože. Nosná konstrukce věžě je vyrobena z lepených hranolů 100 x 100 mm. Toto řešení zajišťuje maximální možnou ochranu proti vzniku prasklin, které jsou běžné u výrobků z mimostředového dřeva. Povrchová úprava těchto hranolů spočívá v impregnaci a třívrstvé aplikaci vrchního lazurovacího laku, splňujícího podmínky normy EN 71/3 (bezpečné pro dětské hračky).

Lana jsou vyrobena z materiálu HERKULES (16 mm lana z polypropylenu s vnitřním ocelovým jádrem) a jsou spojována plastovými spoji. Skluzavka je vyrobena ze sklolaminátu. Čelo skluzavky a bariéry jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu HDPE (vysokotlaký, celoprobarvený polyetylen, který se vyznačuje vysokou barevnou stálostí, odolností proti UV záření a hlavně bezpečností, protože je nelámavý a nehrozí tak žádné nebezpečí zranění dětí ostrými úlomky). Podesta je vyrobena z vodovzdorné překližky nebo na přání zákazníka z HDPE. Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.

Dopadová ploch trávník.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lanové pyramidy
Hmotnost: 250 kg
Věk: 3 - 15 let
Rozměry prvku DxŠxV: 9 x 4,6 x 2,97 m
Potřebný prostor: 12,5 x 7,6 m
Typ dopadové plochy: tráva
Počet uživatelů: 60
Materiál konstrukce: kov
Nosnost: 3 480 kg
Certifikace veřejný sektor: ČSN EN 1176-1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA