Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

Nástupiště k lanovce

Kód: 3119
33 759 Kč 27 900 Kč bez DPH
Na dotaz

Nástupiště s rampou k lanové dráze , výška pádu do 1 m, na výběr jsou barevné varianty - modrá, červená, hnědá a pozinkovaná, jako dopadová plocha postačí trávník.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nástupiště s rampou.  Nosná konstrukce nástupiště k lanové dráze je vyrobena z konstrukční oceli (kovový profil 100 x 100 mm), která je proti korozi chráněna povrchovou úpravou zinkováním, čímž se docílí velmi výrazného prodloužení životnosti herního prvku a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL. Tato konstrukce je uložena do betonového lože. Veškeré další kovové prvky jsou upraveny zinkováním a vypalovanou práškovou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL. 

Nášlapy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu HDPE (vysokotlaký, celoprobarvený polyetylen, který se vyznačuje vysokou barevnou stálostí, odolností proti UV záření a hlavně bezpečností, protože je nelámavý a nehrozí tak žádné nebezpečí zranění dětí ostrými úlomky). Podesta a rampa jsou vyrobeny z vodovzdorné překližky určené pro venkovní prostředí. Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.

Dopadová plocha trávník.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lanovky kov
Věk: 3 - 15 let
Rozměry prvku DxŠxV: 2,81 x 1 x 1,32 m
Potřebný prostor: 5,85 x 4 m
Typ dopadové plochy: tráva
Počet uživatelů: 2
Materiál konstrukce: kov
Nosnost: 130 kg
Certifikace veřejný sektor: ČSN EN 1176-1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA