Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

Mašinka kov

Kód: 3114
82 885 Kč 68 500 Kč bez DPH
Na dotaz

Mašinka se stříškou MA - 200 celokovová s podlahou a lavicemi, výška pádu do 1 m, jako dopadová plocha postačí trávník. Na výběr jsou dvě barevné varianty konstrukce hnědá a stříbrná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mašinka se střškou. Nosná konstrukce mašinky je vyrobena z konstrukční oceli (kovový profil 100 x 100 mm), která je proti korozi chráněna povrchovou úpravou zinkováním, čímž se docílí velmi výrazného prodloužení životnosti herního prvku a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL. Tyto konstrukce jsou uloženy do betonového lože. Veškeré další kovové prvky jsou také upravovány zinkováním a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL.

Všechny další části herního prvku jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu HDPE (vysokotlaký celoprobarvený polyetylen, který se vyznačuje vysokou barevnou stálostí, odolností proti poškrábání, odolností proti UV záření a hlavně bezpečností, protože je nelámavý a nehrozí tak žádné nebezpečí zranění dětí ostrými úlomky) a z vodovzdorné překližky určené pro venkovní prostředí. Prolézací tunel je vyroben z laminátu, který je UV stabilní a vyznačuje se vysokou barevnou stálostí. Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.

Dopadová plocha tráva.

Doplňkové parametry

Kategorie: Průlezy
Hmotnost: 238 kg
Věk: 1 - 10 let
Rozměry prvku DxŠxV: 2,52 x 1,17 x 1,58 m
Potřebný prostor: 5,5 x 4,1 m
Typ dopadové plochy: tráva
Počet uživatelů: 4
Materiál konstrukce: kov + plast HDPE
Nosnost: 216 kg
Certifikace veřejný sektor: ČSN EN 1176-1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA