Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

Požární auto kov

Kód: 2343
110 715 Kč 91 500 Kč bez DPH
Na dotaz

Požární auto PP - 100K - celokovový - 1x prolézací tunel, který je vyroben z polyetylenu a je UV stabilní což zaručuje vysokou barevnou stálost. Výška pádu do 1 m, jako dopadová plocha postačí trávník.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Požární auto. Nosná konstrukce požárního auta je vyrobena z konstrukční oceli, která je proti korozi chráněna povrchovou úpravou zinkováním, čímž se docílí velmi výrazného prodloužení životnosti herního prvku a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL. Tyto konstrukce jsou uloženy do betonového lože. Veškeré další kovové prvky jsou také upravovány zinkováním a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL.

Všechny další části herního prvku jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu HDPE (vysokotlaký, celoprobarvený polyetylen, který se vyznačuje vysokou barevnou stálostí, odolností proti UV záření a hlavně bezpečností, protože je nelámavý a nehrozí tak žádné nebezpečí zranění dětí ostrými úlomky). Prolézací tunel je vyroben z polyetylenu, který je UV stabilní a vyznačuje se vysokou barevnou stálostí. Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.

Dopadová plocha tráva.

Doplňkové parametry

Kategorie: Průlezy
Věk: 1 - 10 let
Rozměry prvku DxŠxV: 2,29 x 1,03 x 1,19 m
Potřebný prostor: 5,3 x 4,1 m
Typ dopadové plochy: tráva
Počet uživatelů: 5
Materiál konstrukce: kov + plast HDPE
Nosnost: 270 kg
Certifikace veřejný sektor: ČSN EN 1176-1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA