Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

Prolézadlo velké Pejsek kov

Kód: 2358/PES 2358/LEV Zvolte variantu
100 067 Kč 82 700 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Motiv
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Prolézadlo velké Pejsek PP - 041 - celokovové - 2x lanový tunel, 3x prolézací tunel, který je vyroben z laminátu a je UV stabilní což zaručuje vysokou barevnou stálost. Výška pádu do 1 m, jako dopadová plocha postačí trávník.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prolézadlo velké Pejsek.  Nosná konstrukce pejska je vyrobena z konstrukční oceli, která je proti korozi chráněna povrchovou úpravou zinkováním, čímž se docílí velmi výrazného prodloužení životnosti herního prvku a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL. Tyto konstrukce jsou uloženy do betonového lože. Veškeré další kovové prvky jsou také upravovány zinkováním a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL.

Hlava psa a nohy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu HDPE (vysokotlaký, celoprobarvený polyetylen, který se vyznačuje vysokou barevnou stálostí, odolností proti UV záření a hlavně bezpečností, protože je nelámavý a nehrozí tak žádné nebezpečí zranění dětí ostrými úlomky). Lanové tunely jsou vyrobeny z materiálu HERKULES (16 mm lana z polypropylenu s vnitřním ocelovým jádrem) a jsou spojovány plastovými spoji. Prolézací tunely jsou vyrobeny ze sklolaminátu, který je UV stabilní a vyznačuje se vysokou barevnou stálostí. Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.

Dopadová plocha tráva.

Doplňkové parametry

Kategorie: Průlezy
Věk: 1 - 10 let
Rozměry prvku DxŠxV: 5,44 x 0,73 x 1,19 m
Potřebný prostor: 8,5 x 3,8 m
Typ dopadové plochy: tráva
Počet uživatelů: 4
Materiál konstrukce: kov + plast HDPE
Nosnost: 216 kg
Certifikace veřejný sektor: ČSN EN 1176-1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA