Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

Hrazda celokovová nízká

Kód: 3099
6 050 Kč 5 000 Kč bez DPH
Na dotaz

Hrazda celokovová nízká HR - 101, výška pádu 1 m, jako dopadová plocha postačí trávník. Na výběr jsou tři barevné varianty konstrukce - hnědá, červená a modrá. Dopadová plocha tráva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hrazda celokovová nízká.       

Nosná konstrukce hrazdy je vyrobena z konstrukční oceli (kovový profil 100 x 100 mm), která je proti korozi chráněna povrchovou úpravou zinkováním, čímž se docílí velmi výrazného prodloužení životnosti herního prvku a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL. Tyto konstrukce jsou uloženy do betonového lože. Veškeré další kovové prvky jsou také upravovány zinkováním a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL.

Hrazda je konstruována s ohledem na vysoké namáhání a dlouhou životnost. Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.

Dopadová plocha tráva.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šplhací a balanční prvky
Hmotnost: 28 kg
Věk: 3 -15 let
Rozměry prvku DxŠxV: 1,3 x 0,1 x 0,96 m
Potřebný prostor: 4,3 x 3,1 m
Výška volného pádu: 1 m
Typ dopadové plochy: tráva
Počet uživatelů: 1
Materiál konstrukce: kov
Nosnost: 54 kg
Certifikace veřejný sektor: ČSN EN 1176-1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA