Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

Řetězová lávka celokovová nízká

Kód: 3102
23 232 Kč 19 200 Kč bez DPH
Na dotaz

Řetězová lávka se zavěšeným trámem - celokovová, výška pádu 1 m, jako dopadová plocha postačí trávník. Na výběr jsou tři barevné varianty konstrukce - hnědá, červená a modrá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řetězová lávka se zavěšeným trámem. Nosná konstrukce lávky je vyrobena z konstrukční oceli (kovový profil 100 x 100 mm), která je proti korozi chráněna povrchovou úpravou zinkováním, čímž se docílí velmi výrazného prodloužení životnosti herního prvku a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL. Tyto konstrukce jsou uloženy do betonového lože. Veškeré další kovové prvky jsou také upravovány zinkováním a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL.

Pohyblivá lávka je zavěšena pomocí pozinkovaných řetězů na kovovém nosníku. Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.

Dopadová plocha tráva.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šplhací a balanční prvky
Hmotnost: 74 kg
Věk: 3 -15 let
Rozměry prvku DxŠxV: 2 x 1 x 1,12 m
Potřebný prostor: 5 x 4 m
Typ dopadové plochy: tráva
Počet uživatelů: 1
Materiál konstrukce: kov
Nosnost: 54 kg
Certifikace veřejný sektor: ČSN EN 1176-1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA