Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

šplhací sestava SS-302

Kód: 3091
39 809 Kč 32 900 Kč bez DPH
Na dotaz

Šplhací sestava s výškou pádu 2 m.obsahuje šplhací lano, žebřiny, šplhací tyč. Stříbrná a hnědá varianta. Dopadová plocha kačírek, pryž.

 

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šplhací sestava s výškou pádu 2 m.                                                           Nosná konstrukce šplhací sestavy je vyrobena z konstrukční oceli (kovový profil 100 x 100 mm), která je proti korozi chráněna povrchovou úpravou zinkováním, čímž se docílí velmi výrazného prodloužení životnosti herního prvku a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL. Tyto konstrukce jsou uloženy do betonového lože. Veškeré další kovové prvky jsou také upravovány zinkováním a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL.

Šplhací lano je vyrobeno z materiálu HERKULES (16 mm lana z polypropylenu s vnitřním ocelovým jádrem). Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.

Dopadový plocha kačírek, pryž.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šplhací a balanční prvky
Hmotnost: 128 kg
Věk: 3 - 15 let
Rozměry prvku DxŠxV: 2,82 x 1,21 x 2,12 m
Potřebný prostor: 7 x 5,5 m
Typ dopadové plochy: kačírek / pryž
Počet uživatelů: 3
Materiál konstrukce: kov
Nosnost: 162 kg
Výška volného pádu: 2 m
Certifikace veřejný sektor: ČSN EN 1176-1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA