Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

šplhací sestava SS-608

Kód: 3093
75 988 Kč 62 800 Kč bez DPH
Na dotaz

Šplhací sestava celokovová SS - 608 s výškou pádu 2 m, plastové části - polyamid Kovové části - konstrukční ocel Lana a sítě - polypropylen s vnitřním ocelovým jádrem Horolezecké chyty - křemičitý písek + epoxidová pryskyřice Horolezecká stěna - vodovzdorná překližka. Dopadová plocha kačírek, pryž. Stříbrná nebo hnědá varianta.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šplhací sestava celokovová s výškou pádu 2 m.           

Nosná konstrukce šplhací sestavy je vyrobena z konstrukční oceli (kovový profil 100 x 100 mm), která je proti korozi chráněna povrchovou úpravou zinkováním, čímž se docílí velmi výrazného prodloužení životnosti herního prvku a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL. Tyto konstrukce jsou uloženy do betonového lože. Veškeré další kovové prvky jsou také upravovány zinkováním a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL.

Lana a sítě jsou vyrobeny z materiálu HERKULES (16 mm lana z polypropylenu s vnitřním ocelovým jádrem) a jsou spojovány plastovými spoji. Lezecká stěna je vyrobena z vodovzdorné překližky určené pro venkovní prostředí. Horolezecké chyty jsou vyrobeny z křemičitého písku a epoxidové pryskyřice - to zaručuje dlouhou životnost, stálobarevnost i šetrný povrch pro kůži na rukou. Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.

Dopadová plocha kačírek, pryž.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šplhací a balanční prvky
Hmotnost: 160 kg
Věk: 3 - 15 let
Rozměry prvku DxŠxV: 2,55 x 1,3 x 2 m
Potřebný prostor: 6,5 x 5,5 m
Typ dopadové plochy: kačírek / pryž
Počet uživatelů: 7
Materiál konstrukce: kov
Nosnost: 378 kg
Výška volného pádu: 2 m
Certifikace veřejný sektor: ČSN EN 1176-1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA