Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

šplhací sestava nízká Šestihran SS-606

Kód: 3090
33 396 Kč 27 600 Kč bez DPH
Na dotaz

Nízká šplhací sestava Šestihran SS - 6110 s kovovou konstrukcí obsahuje lanový žebřík, prohazovadlo, šplhací síť, žebřiny, hrazda, šplhací lano. Stříbrná a hnědá varianta. Dopadová plocha tráva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šplhací sestava Šestihran - nízká.                                                          Nosná konstrukce šplhací sestavy je vyrobena z konstrukční oceli (kovový profil 100 x 100 mm), která je proti korozi chráněna povrchovou úpravou zinkováním, čímž se docílí velmi výrazného prodloužení životnosti herního prvku a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL. Tyto konstrukce jsou uloženy do betonového lože. Veškeré další kovové prvky jsou také upravovány zinkováním a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL.

Šplhací síť, lano a lanový žebřík jsou vyrobeny z materiálu HERKULES (16 mm lana z polypropylenu s vnitřním ocelovým jádrem). U šplhací sítě jsou lana spojována plastovými spoji. Prohazovadlo je vyrobena z vysoce kvalitního plastu HDPE (vysokotlaký celoprobarvený polyetylen, který se vyznačuje vysokou barevnou stálostí, odolností proti poškrábání dětí, odolností proti UV záření a hlavně bezpečností, protože je nelámavý a nehrozí tak žádné nebezpečí zranění dětí ostrými úlomky). Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.

Dopadová plocha tráva.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šplhací a balanční prvky
Hmotnost: 120 kg
Věk: 2 - 10 let
Rozměry prvku DxŠxV: 2,2 x 2,55 x 0,96 m
Potřebný prostor: 5,2 x 5,55 m
Výška volného pádu: 1 m
Typ dopadové plochy: tráva
Počet uživatelů: 6
Materiál konstrukce: kov
Nosnost: 324 kg
Certifikace veřejný sektor: ČSN EN 1176-1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA