Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

šplhací sestava s lezeckou stěnou SS-902

Kód: 3095
103 697 Kč 85 700 Kč bez DPH
Na dotaz

Šplhací sestava s lezeckou stěnou SS - 902 , s výškou pádu 2m. Součástí sestavy je: 2x šplhací lano, 2x šplhací tyč, šplhací síť, lanový žebřík, žebřiny, ručkovací síť, lezecká stěna. Dopadová plocha kačírek, pryž.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šplhací sestava s lezeckou stěnou, výška pádu 2m.                           Nosná konstrukce šplhací sestavy je vyrobena z konstrukční oceli (kovový profil 100 x 100 mm), která je proti korozi chráněna povrchovou úpravou zinkováním, čímž se docílí velmi výrazného prodloužení životnosti herního prvku a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL. Tyto konstrukce jsou uloženy do betonového lože. Veškeré další kovové prvky jsou také upravovány zinkováním a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL.

Lana a sítě jsou vyrobeny z materiálu HERKULES (16 mm lana z polypropylenu s vnitřním ocelovým jádrem) a jsou spojovány plastovými spoji. Lezecká stěna je vyrobena z vodovzdorné překližky určené pro venkovní prostředí. Horolezecké chyty jsou vyrobeny z křemičitého písku a epoxidové pryskyřice - to zaručuje dlouhou životnost, stálobarevnost i šetrný povrch pro kůži na rukou. Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.

Dopadová plocha kačírek, pryž.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šplhací a balanční prvky
Hmotnost: 290 kg
Věk: 3 - 15 let
Rozměry prvku DxŠxV: 2,51 x 2,5 x 2,01 m
Potřebný prostor: 6,5 x 6,5 m
Typ dopadové plochy: kačírek / pryž
Počet uživatelů: 9
Materiál konstrukce: kov
Nosnost: 486 kg
Výška volného pádu: 2 m
Certifikace veřejný sektor: ČSN EN 1176-1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA