Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

Trojhrazda celokovová

Kód: 3101
17 424 Kč 14 400 Kč bez DPH
Na dotaz

Trojhrazda celokovová HR - 301-15, výška pádu 1,5 m. Na výběr jsou tři barevné varianty konstrukce - hnědá, červená a modrá. Dopadová plocha kačírek, pryž.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trojhrazda celokovová, výška pádu 1,5 m. Nosná konstrukce trojhrazdy je vyrobena z konstrukční oceli (kovový profil 100 x 100 mm), která je proti korozi chráněna povrchovou úpravou zinkováním, čímž se docílí velmi výrazného prodloužení životnosti herního prvku a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL. Tyto konstrukce jsou uloženy do betonového lože. Veškeré další kovové prvky jsou také upravovány zinkováním a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL.

Trojhrazda je konstruována s ohledem na vysoké namáhání a dlouhou životnost. Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.

Dopadová plocha kačírek, pryž.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šplhací a balanční prvky
Hmotnost: 90 kg
Věk: 3 -15 let
Rozměry prvku DxŠxV: 3,7 x 0,1 x 1,91 m
Potřebný prostor: 7 x 3,5 m
Typ dopadové plochy: kačírek / pryž
Počet uživatelů: 3
Materiál konstrukce: kov
Nosnost: 162 kg
Certifikace veřejný sektor: ČSN EN 1176-1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA