Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

Kreslící tabule dvojitá

Kód: 2766
19 602 Kč 16 200 Kč bez DPH
Na dotaz

Kreslicí tabule dvojitá - celokovová. Kreslící plocha z voděodolné překližky, konstrukce kovová. Na výběr jsou dvě barevné varianty: hnědá a stříbrná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tabule dvojitá - nosná konstrukce kreslicí tabule je vyrobena z konstrukční oceli (kovový profil 60 x 60 mm), která je proti korozi chráněna povrchovou úpravou zinkováním, čímž se docílí velmi výrazného prodloužení životnosti herního prvku a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL. Tyto konstrukce jsou uloženy do betonového lože. Veškeré další kovové prvky jsou také upravovány zinkováním a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL.

Plocha na kreslení je vyrobena z vodovzdorné překližky, která je určena do venkovního prostředí. Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tabule a pískoviště
Rozměry prvku DxŠxV: 2,4 x0,08 x 1,41 m
Potřebný prostor: 5,4 x 3,1 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA