Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

Trampolína do země 1,6 x 3,15 m

Kód: 3113
128 744 Kč 106 400 Kč bez DPH
Na dotaz

Trampolína do země TR - C320  1,6 X 3,15 M zaručuje skvělou a bezpečnou venkovní zábavu jak pro děti, tak i pro dospělé.Není třeba budovat dopadovou plochu, postačí tráva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trampolína do země 1,6 x 3,15 m zaručuje skvělou a bezpečnou venkovní zábavu jak pro děti, tak i pro dospělé. Trampolína se umísťuje do předem připraveného výkopu a skládá se ze tří hlavních části: rám, skákací plocha a tlumící povrch. Skákací plocha a tlumící povrch jsou odolné vůči UV záření.

Rám - je vyrobený z vysoce kvalitní pozinkované oceli, odolné proti korozi. Pod horní částí rámu jsou skryty pružiny, které jsou zakryty tlumícím povrchem. Zbývající část rámu je uložena do země.

Skákací plocha - se skládá z velkého množství lamel, které jsou určeny k tomuto účelu, jsou spojeny galvanizovanými ocelovými lany. Konce lan jsou spojeny s rámem pomocí pružin. Lamely jsou vyrobeny ze speciálního plastu, který je odolný vůči otěru a povětrnostním vlivům. Kvůli této skutečnosti, mohou děti používat při používání trampolíny na noze boty. Rovněž skákací plocha je opatřena protiskluzem.

Tlumící povrch - je vyrobený ze speciální recyklované pryže s přidáním EPDM. Tlumící povrch je protiskluzový a slouží pro tlumí potenciálních pádů.

Na výběr jsou čtyři barevné varianty - modrá, zelená, oranžová a žlutá.

Dopadová plocha tráva.

Doplňkové parametry

Kategorie: Trampolíny
Věk: 1 - 15 let
Rozměry prvku DxŠxV: 1,58 x 3,14 m
Potřebný prostor: 5 x 6,56 m
Typ dopadové plochy: tráva
Počet uživatelů: 1
Materiál konstrukce: rám - kov
Nosnost: 130 kg
Výška volného pádu: 1 m
Certifikace veřejný sektor: ČSN EN 1176-1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA