Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

Věžová sestava 4U - 108 nízká

Kód: 2454/BAB 2454/NOR Zvolte variantu
105 282,10 Kč 102 487 Kč od 102 487 Kč 87 010 Kč bez DPH 84 700 Kč bez DPH od 84 700 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
sedák
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Věžová sestava nízká 4U - 108 celokovová, s výškou volného pádu do 1 m. Sedátko a houpačkové závěsy jsou součástí houpačky. Možnost volby sedátka dle vlastního výběru ( BABY nebo Normal ). Součástí sestavy je: věž, skluzavka, 2x bariéra, šikmý výlez s lanem a nášlapy z HDPE, kovové ráhno. Dopadová plocha tráva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nízká věžová sestava s houpačkou a skluzavkou. Nosná konstrukce věžové sestavy je vyrobena z konstrukční oceli (kovový profil 100 x 100 mm), která je proti korozi chráněna povrchovou úpravou zinkováním, čímž se docílí velmi výrazného prodloužení životnosti herního prvku a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL. Tyto konstrukce jsou uloženy do betonového lože. Veškeré další kovové prvky jsou také upravovány zinkováním a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL.

Skluzavka je vyrobena ze sklolaminátu. Čelo skluzavky, nášlapy atd. jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu HDPE (vysokotlaký, celoprobarvený polyetylen, který se vyznačuje vysokou barevnou stálostí, odolnosti proti UV záření a hlavně bezpečností, protože je nelámavý a nehrozí tak žádné nebezpečí zranění dětí ostrými úlomky). Lano je vyrobeno z materiálu HERKULES (16 mm lana z polypropylenu s vnitřním ocelovým jádrem). Podesta a šikmý výlez jsou vyrobeny z vodovzdorné překližky určené pro venkovní prostředí nebo na přání zákazníka z HDPE. Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.

Dopadová plocha tráva.

Doplňkové parametry

Kategorie: Věžové sestavy do 1 m
Věk: 2 - 15 let
Rozměry prvku DxŠxV: 4,3 x 3,78 x 2,12 m
Potřebný prostor: 7,3 x 7,7 m
Výška volného pádu: 1 m
Typ dopadové plochy: tráva
Počet uživatelů: 6
Materiál konstrukce: kov
Nosnost: 324 kg
Certifikace veřejný sektor: ČSN EN 1176-1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA