Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

Věžová sestava 4U - 112 nízká

Kód: 2457
85 789 Kč 70 900 Kč bez DPH
Na dotaz

Věžová sestava se skluzavkou 4U - 112 nízká - celokovová, výška volného pádu 1 m. Součástí sestavy je: věž, skluzavka, 2x bariéra, šikmý výlez s nášlapy a kovovými madly.Dopadová plocha trávník

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nízká věžová sestava se skluzavkou.  Nosná konstrukce věžové sestavy je vyrobena z konstrukční oceli (kovový profil 100 x 100 mm), která je proti korozi chráněna povrchovou úpravou zinkováním, čímž se docílí velmi výrazného prodloužení životnosti herního prvku a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL. Tyto konstrukce jsou uloženy do betonového lože. Veškeré další kovové prvky jsou také upravovány zinkováním a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL.

Skluzavka je vyrobena ze sklolaminátu. Čelo skluzavky, nášlapy atd. jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu HDPE (vysokotlaký, celoprobarvený polyetylen, který se vyznačuje vysokou barevnou stálostí, odolností proti UV záření a hlavně bezpečností, protože je nelámavý a nehrozí tak žádné nebezpečí zranění dětí ostrými úlomky). Podesta je vyrobena z vodovzdorné překližky nebo na přání zákazníka z HDPE. Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.

Dopadová plocha trávník.

Doplňkové parametry

Kategorie: Věžové sestavy do 1 m
Hmotnost: 250 kg
Věk: 2 - 15 let
Rozměry prvku DxŠxV: 3,78 x 1 x 2,12 m
Potřebný prostor: 7,3 x 4 m
Výška volného pádu: 1 m
Typ dopadové plochy: tráva
Počet uživatelů: 5
Materiál konstrukce: kov
Nosnost: 270 kg
Certifikace veřejný sektor: ČSN EN 1176-1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA