Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

Věžová sestava 4U - 125 nízká

Kód: 2466/BAB 2466/NOR Zvolte variantu
133 717,10 Kč 130 922 Kč od 130 922 Kč 110 510 Kč bez DPH 108 200 Kč bez DPH od 108 200 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
sedák
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Věžová sestava nízká 4U - 125 celokovová, s výškou volného pádu do 1 m. Sedátko a houpačkové závěsy jsou součástí houpačky. Možnost volby sedátka dle vlastního výběru ( BABY nebo Normal ). Součástí sestavy je: věž, skluzavka, stříška ve tvaru "A", 2x bariéra, šikmý výlez s nášlapy a kovovými madly, kovové ráhno. Dopadová plocha tráva.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nízká věžová sestava s houpačkou a skluzavkou.  Nosná konstrukce věžové sestavy je vyrobena z konstrukční oceli (kovový profil 100 x 100 mm), která je proti korozi chráněna povrchovou úpravou zinkováním, čímž se docílí velmi výrazného prodloužení životnosti herního prvku a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL. Tyto konstrukce jsou uloženy do betonového lože. Veškeré další kovové prvky jsou také upravovány zinkováním a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL.

Skluzavka je vyrobená ze sklolaminátu. Čelo skluzavky, nášlapy atd. jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu HDPE (vysokotlaký, celoprobarvený polyetylen, který se vyznačuje vysokou barevnou stálostí, odolnosti proti UV záření a hlavně bezpečností, protože je nelámavý a nehrozí tak žádné nebezpečí zranění dětí ostrými úlomky). Podesta je vyrobena z vodovzdorné překližky určené pro venkovní prostředí nebo na přání zákazníka z HDPE. Střecha je vyrobena z HPL (vysokotlaký laminát, který se vyznačuje vysokou barevnou stálostí, odolností proti poškrábání, odolností proti UV záření a odolností proti vodě). Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.

Dopadová plocha tráva.

Doplňkové parametry

Kategorie: Věžové sestavy do 1 m
Věk: 2 - 15 let
Rozměry prvku DxŠxV: 4,38 x 3,78 x 3,13 m
Potřebný prostor: 7,3 x 7,7 m
Výška volného pádu: 1 m
Typ dopadové plochy: tráva
Počet uživatelů: 6
Materiál konstrukce: kov
Nosnost: 324 kg
Certifikace veřejný sektor: ČSN EN 1176-1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA