Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

Věžová sestava 6U - 306 nízká

Kód: 2499/BAB 2499/NOR Zvolte variantu
330 221,10 Kč 327 426 Kč od 327 426 Kč 272 910 Kč bez DPH 270 600 Kč bez DPH od 270 600 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
sedák
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Věžová sestava nízká 6U - 306 celokovová, s výškou volného pádu do 1 m. Sedátko a houpačkové závěsy jsou součástí houpačky. Možnost volby sedátka dle vlastního výběru (BABY nebo Normal). Sestava dále obsahuje: 2x čtyřboká věž, šestiboká věž, skluzavka, stříška, kolmý žebřík, šikmá lezecká stěna, lanový most mezi věžemi, prolézací tunel mezi věžemi, kovové ráhno, požární tyč, 6x bariéra z HDPE.. Dopadová plocha tráva.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nízká věžová sestava s houpačkou, lanovým mostem a skluzavkou. Nosná konstrukce věžové sestavy je vyrobena z konstrukční oceli (kovový profil 100 x 100 mm), která je proti korozi chráněna povrchovou úpravou zinkováním, čímž se docílí velmi výrazného prodloužení životnosti herního prvku a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL. Tyto konstrukce jsou uloženy do betonového lože. Veškeré další kovové prvky kovové prvky jsou také upravovány zinkováním a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL.

Skluzavka je vyrobená ze sklolaminátu. Čelo skluzavky, nášlapy atd. jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu HDPE (vysokotlaký, celoprobarvený polyetylen, který se vyznačuje vysokou barevnou stálostí, odolnosti proti UV záření a hlavně bezpečností, protože je nelámavý a nehrozí tak žádné nebezpečí zranění dětí ostrými úlomky). Lanový most je vyroben z materiálu HERKULES (16 mm lana z polypropylenu s vnitřním ocelovým jádrem) a je spojován plastovými nebo hliníkovými spoji. Podesty a šikmá lezecká stěna jsou vyrobeny z vodovzdorné překližky určené pro venkovní prostředí nebo na přání zákazníka z HDPE. Horolezecké chyty jsou vyrobeny z křemičitého písku a epoxidové pryskyřice, což zaručuje dlouhou životnost, stálobarevnost i šetrný povrch pro kůži. Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.

Dopadová plocha tráva.

Doplňkové parametry

Kategorie: Věžové sestavy do 1 m
Věk: 2 - 15 let
Rozměry prvku DxŠxV: 8,24 x 6,24 x 3,06 m
Potřebný prostor: 11,4 x 9,9 m
Výška volného pádu: 1 m
Typ dopadové plochy: tráva
Počet uživatelů: 22
Materiál konstrukce: kov
Nosnost: 1188 kg
Certifikace veřejný sektor: ČSN EN 1176-1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA