Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

Sestava UNIVERSAL 4U - 205

Kód: 3120
166 617 Kč 137 700 Kč bez DPH
Na dotaz

Věžová sestava 4U - 205 - celokovová, jejíž součástí je 2x věž, skluzavka, 3x bariéra z HDPE, kolmý žebřík, lanový most mezi věžemi, šikmý síťový výlez. Dopadová plocha kačírek, pryž.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Věžová sestava s lanovým mostem a skluzavkou.  Nosná konstrukce věžové sestavy je vyrobena z konstrukční oceli (kovový profil 100 x 100 mm), která je proti korozi chráněna povrchovou úpravou zinkováním, čímž se docílí velmi výrazného prodloužení životnosti herního prvku a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL. Tyto konstrukce jsou uloženy do betonového lože. Veškeré další kovové prvky jsou také upravovány zinkováním a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL.

Skluzavka je vyrobena ze sklolaminátu. Čelo skluzavky, nášlapy atd. jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu HDPE (vysokotlaký, celoprobarvený polyetylen, který se vyznačuje vysokou barevnou stálostí, odolnosti proti UV záření a hlavně bezpečností, protože je nelámavý a nehrozí tak žádné nebezpečí zranění dětí ostrými úlomky). Šplhací síť a lanový most jsou vyrobeny z materiálu HERKULES (16 mm lana z polypropylenu s vnitřním ocelovým jádrem) a jsou spojovány plastovými nebo hliníkovými spoji. Podesty jsou vyrobeny z vodovzdorné překližky určené pro venkovní prostředí nebo na přání zákazníka z HDPE. Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.

Dopadová plocha kačírek, pryž.

Doplňkové parametry

Kategorie: Věžové sestavy nad 1 m
Hmotnost: 352 kg
Věk: 3 - 15 let
Rozměry prvku DxŠxV: 3,8 x 3,5 x 2,62 m
Potřebný prostor: 7 x 7 m
Výška volného pádu: 1,5 m
Typ dopadové plochy: kačírek / pryž
Počet uživatelů: 15
Materiál konstrukce: kov
Nosnost: 810 kg
Certifikace veřejný sektor: ČSN EN 1176-1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA