Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

Sestava UNIVERSAL 4U - 225

Kód: 2412/BAB2 2412/NOR 2412/BAB Zvolte variantu
295 990,20 Kč 290 400 Kč 293 195,10 Kč od 290 400 Kč 244 620 Kč bez DPH 240 000 Kč bez DPH 242 310 Kč bez DPH od 240 000 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
sedák
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Věžová sestava 4U - 225 celokovová, výška volného pádu 1,5 m. Součástí sestavy je 2x věž, skluzavka, 2x stříška ve tvaru "A", 2xbariéra z HDPE, šikmý výlez s nášlapy a kovovými madly, šikmý žebříkový výstup s kovovými nášlapy, lanový most mezi věžemi, šikmá lezecká stěna, kovové ráhno, houpačka.2x. Sedátko a houpačkové závěsy jsou součástí prvku. Možnost výběru sedátka ( BABY a Normal ). Dopadová plocha kačírek, pryž.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Věžová sestava se dvěmi věžemi a houpačkou.  Nosná konstrukce věžové sestavy je vyrobena z konstrukční oceli (kovový profil 100 x 100 mm), která je proti korozi chráněna povrchovou úpravou zinkováním, čímž se docílí velmi výrazného prodloužení životnosti herního prvku a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL. Tyto konstrukce jsou uloženy do betonového lože. Veškeré další kovové prvky jsou také upravovány zinkováním a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL.

Skluzavka je vyrobená ze sklolaminátu. Čelo skluzavky, nášlapy atd. jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu HDPE (vysokotlaký, celoprobarvený polyetylen, který se vyznačuje vysokou barevnou stálostí, odolnosti proti UV záření a hlavně bezpečností, protože je nelámavý a nehrozí tak žádné nebezpečí zranění dětí ostrými úlomky). Lanový most je vyroben z materiálu HERKULES (16 mm lana z polypropylenu s vnitřním ocelovým jádrem) a je spojován plastovými nebo hliníkovými spoji. Podesty a šikmá lezecká stěna jsou vyrobeny z vodovzdorné překližky určené pro venkovní prostředí nebo na přání zákazníka z HDPE. Horolezecké chyty jsou vyrobeny z křemičitého písku a epoxidové pryskyřice, což zaručuje dlouhou životnost, stálobarevnost i šetrný povrch pro kůži na rukou. Střechy jsou vyrobeny z HPL (vysokotlaký laminát, který se vyznačuje vysokou barevnou stálostí, odolností proti poškrábání, odolností proti UV záření a odolností proti vodě). Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.

Dopadová plocha kačřírek, pryž.

Doplňkové parametry

Kategorie: Věžové sestavy nad 1 m
Věk: 3 - 15 let
Rozměry prvku DxŠxV: 9,54 x 4,88 x 3,63 m
Potřebný prostor: 13 x 8,5 m
Výška volného pádu: 1,5 m
Typ dopadové plochy: kačírek / pryž
Počet uživatelů: 18
Materiál konstrukce: kov
Nosnost: 972 kg
Certifikace veřejný sektor: ČSN EN 1176-1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA