Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

Sestava UNIVERSAL 6U - 306

Kód: 2451/BAB 2451/NOR Zvolte variantu
303 610 Kč 301 300 Kč od 301 300 Kč 250 917,36 Kč bez DPH 249 008,26 Kč bez DPH od 249 008,26 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
sedák
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Věžová sestava 6U - 306 celokovová s výškou volného pádu 1,5 m.Sedátko a houpačkové závěsy jsou součástí houpačky. Možnost volby sedátka ( BABY nebo Normal ). Součástí sestavy je: 2x čtyřboká věž, šestiboká věž, skluzavka, stříška, kolmý žebřík, šikmá lezecká stěna, lanový most mezi věžemi, prolézací tunel mezi věžemi, kovové ráhno, požární tyč, 6x bariéra z HDPE. Dopadová plocha kačírek, pryž.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Universální věžová sestava s houpačkou, skluzavkou a různámi výlezy.  Nosná konstrukce věžové sestavy je vyrobena z konstrukční oceli (kovový profil 100 x 100 mm), která je proti korozi chráněna povrchovou úpravou zinkováním, čímž se docílí velmi výrazného prodloužení životnosti herního prvku a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL. Tyto konstrukce jsou uloženy do betonového lože. Veškeré další kovové prvky jsou také upravovány zinkováním a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL.

Skluzavka je vyrobená ze sklolaminátu. Čelo skluzavky, nášlapy atd. jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu HDPE (vysokotlaký, celoprobarvený polyetylen, který se vyznačuje vysokou barevnou stálostí, odolnosti proti UV záření a hlavně bezpečností, protože je nelámavý a nehrozí tak žádné nebezpečí zranění dětí ostrými úlomky). Lanový most je vyroben z materiálu HERKULES (16 mm lana z polypropylenu s vnitřním ocelovým jádrem) a je spojován plastovými nebo hliníkovými spoji. Podesty a šikmá lezecká stěna jsou vyrobeny z vodovzdorné překližky určené pro venkovní prostředí nebo na přání zákazníka z HDPE. Horolezecké chyty jsou vyrobeny z křemičitého písku a epoxidové pryskyřice, což zaručuje dlouhou životnost, stálobarevnost i šetrný povrch pro kůži. Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.

Dopadová ploch kačírek, pryž.

Doplňkové parametry

Kategorie: Věžové sestavy nad 1 m
Věk: 3 - 15 let
Rozměry prvku DxŠxV: 8,74 x 6,47 x 3,56 m
Potřebný prostor: 12 x 10,5 m
Výška volného pádu: 1,5 m
Typ dopadové plochy: kačírek / pryž
Počet uživatelů: 22
Materiál konstrukce: kov
Nosnost: 1188 kg
Certifikace veřejný sektor: ČSN EN 1176-1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA