Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

Bradla nízká WP - 002

Kód: 2799
30 371 Kč 25 100 Kč bez DPH
Na dotaz

Bradla nízká - celokovová, výška pádu 1 m. Dopadová plocha tráva. Barevné varianty: modrá, zelená, oranžová, červená, stříbrná, žlutá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bradla nízká. Nosná konstrukce workoutového prvku je vyrobena z konstrukční oceli (kovový profil 100 x 100 x 3 mm), která je proti korozi chráněna povrchovou úpravou zinkováním, čímž se docílí velmi výrazného prodloužení životnosti herního prvku a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL. Tyto konstrukce jsou kotveny na betonové patky prostřednictvím pozinkovaných kotev. Veškeré další kovové prvky např. madla, bradla, atd. jsou také upravovány zinkováním a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL, případně dle přání objednatele mohou být dané prvky v nerezovém provedení. Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.

Doplňkové parametry

Kategorie: Workoutová hřiště
Hmotnost: 67 kg
Rozměry prvku DxŠxV: 0,65 x 1,3 x 1,31 m
Potřebný prostor: 3,65 x 4,3 m
Výška volného pádu: 1 m
Typ dopadové plochy: tráva
Počet uživatelů: 1
Nosnost: 78 kg
Certifikace veřejný sektor: ČSN EN 16630

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA