Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

Workoutová sestava WS - 010

Kód: 2829
73 084 Kč 60 400 Kč bez DPH
Na dotaz

Workoutová sestava - celokovová. Součástí sestavy jsou: horizontální žebřík, hrazda, vertikální lavice k posílení břišních svalů. Barevné provedení: modrá, zelená, žlutá, oranžová, červená, stříbrná. Dopadová plocha kačírek nebo pryž.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Workoutová sestava. Nosná konstrukce workoutové sestavy je vyrobena z konstrukční oceli (kovový profil 100 x 100 x 3 mm), která je proti korozi chráněna povrchovou úpravou zinkováním, čímž se docílí velmi výrazného prodloužení životnosti herního prvku a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL. Tyto konstrukce jsou kotveny na betonové patky prostřednictvím pozinkovaných kotev. Veškeré další kovové prvky např. madla, bradla, atd. jsou také upravovány zinkováním a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL, případně dle přání objednatele mohou být dané prvky v nerezovém provedení.

Veškeré desky lavic a stepů jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu HDPE (vysokotlaký, celoprobarvený polyetylen, který se vyznačuje vysokou barevnou stálostí, odolnosti proti UV záření a hlavně bezpečností, protože je nelámavý a nehrozí tak žádné nebezpečí zranění ostrými úlomky). Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.

Dopadfová plocha kačírek / pryž.

Doplňkové parametry

Kategorie: Workoutová hřiště
Hmotnost: 223 kg
Rozměry prvku DxŠxV: 3,1 x 1,38 x 2,51 m
Potřebný prostor: 6,1 x 4,38 m
Výška volného pádu: 1,5 m
Typ dopadové plochy: kačírek / pryž
Počet uživatelů: 4
Nosnost: 312 kg
Certifikace veřejný sektor: ČSN EN 16630

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA