Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

Workoutový prvek hrazda trojitá

Kód: 2820
36 421 Kč 30 100 Kč bez DPH
Na dotaz

Workoutový prvek hrazda trojitá - celokovový, s výškou pádu 1,5 m. Barevné provedení: modrá, zelená, oranžová, červená, stříbrná, žlutá.                                                Dopadová plocha kačírek, pryž.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Workoutový prvek hrazda trojitá. Nosná konstrukce workoutové sestavy je vyrobena z konstrukční oceli (kovový profil 100 x 100 x 3 mm), která je proti korozi chráněna povrchovou úpravou zinkováním, čímž se docílí velmi výrazného prodloužení životnosti herního prvku a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL. Tyto konstrukce jsou kotveny na betonové patky prostřednictvím pozinkovaných kotev. Veškeré další kovové prvky např. madla, bradla, atd. jsou také upravovány zinkováním a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL, případně dle přání objednatele mohou být dané prvky v nerezovém provedení. Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.                                                                                                                                                                                                                            Dopadová plocha kačírek / pryž.

Doplňkové parametry

Kategorie: Workoutová hřiště
Hmotnost: 103 kg
Rozměry prvku DxŠxV: 1,3 x 2,5 x 2,51 m
Potřebný prostor: 4,3 x 5,5 m
Výška volného pádu: 1,5 m
Typ dopadové plochy: kačírek / pryž
Počet uživatelů: 3
Nosnost: 234 kg
Certifikace veřejný sektor: ČSN EN 16630

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA