Zahradní hřiště

25 položek celkem
4450 pruzinova houpacka pony
10 590 Kč

Pružinová houpadla děti zkrátka baví. Nabízíme vám houpadlo ve tvaru koníka, pro bezpečí vašich dětí a váš klid, je určeno k zabetonování do země.

817
final 1
8 550 Kč

Hledáte malé dětské hřiště pro děti na zahradu? Naše obsahuje skluzavku, malou lezeckou stěnu a houpačku. Poskytuje dobrý základ pro menší děti.

1036
Houpačka přídavná
od 7 687 Kč

Konstrukce pro 2 houpačky na vaši zahradu.  Nabízíme dřevěnou konstrukci ze smrkových hranolů. S montážním návodem a veškerým nutným spojovacím materiálem.

1797/BEZ
Zahradní sestava PIDI-MAX
7 200 Kč

Sestava dětského zahradního nábytku pro 4 děti,  obsahuje stůl o délce 1 m a 2 lavice s opěradly. Je vhodným doplňkem setů MAX 2m pro dospělé osoby. Vše vyrobeno ze...

849
Skluzavka TSURI 2,9 m
2 800 Kč

Dlouhá skluzavka na vaši zahradu. Délka skluzavky 2,9 m, nástupní výška 1,5 m.

819
Dřevěné pískoviště s krytem
2 500 Kč

Dětské zahradní pískoviště se dvěmi sedáky a dřevěným krytem proti nečistotám. Dřevěný kryt je trojdílný. Prostřední díl z krytu lze používat i jako hrací plochu.

201
hnízdo lanové
2 400 Kč

Chcete potěšit děti na zahradě? Nezklame Vás houpací hnízdo lanové. Houpání v sedě, ve skupince, v leže i ve stoje... tomu se prostě nedá odolat. Závidíte dětem pohoupání, toto...

804
Skluzavka YULVO 2,2 m
2 275 Kč

Dlouhá skluzavka na vaši zahradu. Délka skluzavky 2,2 m, nástupní výška 1,2 m.

820
10722 stul sedacky piknic
1 999 Kč

Posezení přímo na věži nebo pod skluzavkou..... je to možné díky skvělému řešení stolku s 2 sedátky.  

821
hnízdo plachtové
1 690 Kč

Chcete potěšit děti na zahradě? Nezklame Vás houpací hnízdo plachtové nebo lanové, které máme také v nabídce. Houpání v sedě, ve skupince v leže i ve stoje... tomu se prostě...

806
@net (1)
1 449 Kč

Lezecká síť v kombinaci lan a   2 příček. Lanová síť lze umístit například v naší sestavě Gerlíšek, nebo na jakoukoli podestu ve výšce 120-150 cm.

129
pískoviště s krycí sítí
999 Kč

Dětské zahradní pískoviště s krycí sítí proti nečistotám.

22
Nahoru
Další produkty

Pro radost dětí a pohodu rodičů nabízíme herní prvky - prolézačky, které mohou doplnit zahradu u vašeho domu, na chatě i u prarodičů. Dopřejte dětem prostor pro hry v zahradě. Dodávané prvky jsou bezpečné a splňují platné normy. 

U sestav nabízíme tyto možnosti:

1. Zakoupení speciálních prvků (lezecké kameny, houpačky, zemní kotvy, lana, kovové díly...) a montážní návod, podle kterého vám váš stolař (nebo vy) vyrobí dřevěnou konstrukci.

2. Zakoupení prvků i příprava dřevěného materiálu pro stavbu prvku. Vyzkoušeli jsme, že za víkend je možné sestavu složit ve dvou i se  třemi dětmi.

3. Objednávka celého prvku na klíč, komfortní, ale dražší řešení.

Při zakoupení naší dřevěné konstrukce nabízíme 10 % slevu na doplňky v našem eshopu: skluzavky, houpačky, sítě, kormidla a další.

Prvky nabízíme z kvalitního plastu, dřevěnou konstrukci ze smrkových hranolů nebo kulatiny, pro veřejný sektor nabízíme i herní prvky z akátu.

Konstrukce je dodávána standardně bez nátěru. Z reakcí zákazníků však často vidíme, že kvalitní provedení nátěru, je pro ně náročné z hlediska prostoru a při nepřízni počasí i času. Ve výsledku pak často vychází přijatelněji přikoupení nátěru a aplikace u nás ve stolárně.

 

Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA