Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

Zahradní hřiště

Pro radost dětí a pohodu rodičů nabízíme herní prvky - prolézačky, které mohou doplnit zahradu u vašeho domu, na chatě i u prarodičů. Dopřejte dětem prostor pro hry v zahradě. Dodávané prvky jsou bezpečné a splňují platné normy. 

U sestav nabízíme tyto možnosti:

1. Zakoupení speciálních prvků (lezecké kameny, houpačky, zemní kotvy, lana, kovové díly...) a montážní návod, podle kterého vám váš stolař (nebo vy) vyrobí dřevěnou konstrukci.

2. Zakoupení prvků i příprava dřevěného materiálu pro stavbu prvku. Vyzkoušeli jsme, že za víkend je možné sestavu složit ve dvou i se  třemi dětmi.

3. Objednávka celého prvku na klíč, komfortní, ale dražší řešení.

Při zakoupení naší dřevěné konstrukce nabízíme 10 % slevu na doplňky v našem eshopu: skluzavky, houpačky, sítě, kormidla a další.

Prvky nabízíme z kvalitního plastu, dřevěnou konstrukci ze smrkových hranolů nebo kulatiny, pro veřejný sektor nabízíme i herní prvky z akátu.

Konstrukce je dodávána standardně bez nátěru. Z reakcí zákazníků však často vidíme, že kvalitní provedení nátěru, je pro ně náročné z hlediska prostoru a při nepřízni počasí i času. Ve výsledku pak často vychází přijatelněji přikoupení nátěru a aplikace u nás ve stolárně.

 

25 položek celkem
houpačka dřževění s ohrádkou pro děti
–29 %
469 Kč

Tradiční dětská dřevěná houpačka z české chráněné dílny Gerlich Závěsná houpačka: bezpečnostní ohrádka, pro zavěšení na bezpečnostní háky (nejsou součástí balení)...

23
Houpačka přídavná
od 7 687 Kč

Konstrukce pro 2 houpačky na vaši zahradu.  Nabízíme dřevěnou konstrukci ze smrkových hranolů. S montážním návodem a veškerým nutným spojovacím materiálem.

1797/BEZ
Dřevěné pískoviště s krytem
2 500 Kč

Dětské zahradní pískoviště se dvěmi sedáky a dřevěným krytem proti nečistotám. Dřevěný kryt je trojdílný. Prostřední díl z krytu lze používat i jako hrací plochu.

201
pískoviště s krycí sítí
999 Kč

Dětské zahradní pískoviště s krycí sítí proti nečistotám.

22
hnízdo lanové
2 400 Kč

Chcete potěšit děti na zahradě? Nezklame Vás houpací hnízdo lanové. Houpání v sedě, ve skupince, v leže i ve stoje... tomu se prostě nedá odolat. Závidíte dětem pohoupání, toto...

804
hnízdo plachtové
1 690 Kč

Chcete potěšit děti na zahradě? Nezklame Vás houpací hnízdo plachtové nebo lanové, které máme také v nabídce. Houpání v sedě, ve skupince v leže i ve stoje... tomu se prostě...

806
malé děti kombinovaný
Tip
–6 %
999 Kč

Miminko už jen neleží a chce se s vámi bavit. Skvělá houpačka, která bude držet krok s vaším batoletem. Dbá jak na bezpečnost, tak i na pohodlí, až vám drobek povyroste, oceníte...

807
baby
999 Kč

Miminko už jen neleží a chce se s vámi bavit. Skvělá houpačka, která bude držet krok s vaším batoletem. Dbá jak na bezpečnost, tak i na pohodlí, až vám drobek povyroste, oceníte...

808
sedák terč
–8 %
249 Kč

Houpací lano s květinovým terčíkovým sedákem. Vhodné pro starší děti od 5 let.

810
detske kormidlo na dětské hřiště
Tip
499 Kč

Pro malé piráty nebo námořníky nabízíme kormidlo, které dotáhne dětské hřiště k dokonalosti.

812
@net (1)
1 449 Kč

Lezecká síť v kombinaci lan a   2 příček. Lanová síť lze umístit například v naší sestavě Gerlíšek, nebo na jakoukoli podestu ve výšce 120-150 cm.

129
13190 lezeci kameny mix
695 Kč

Kameny pro dětskou lezeckou stěnu z kvalitního polyresinu. Balení obsahuje 5 různobarevných kamenů. 

813
Nahoru
Další produkty

 

 

Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA