Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

Akustické herní prvky

8 položek celkem
Calypso
67 760 Kč

Prvek z  kovu je tvořen soustavou kovových trubiček a paliček -  podobné xylofonu nebo metalofonu, kde se děti mohou bavit tvořením tónů a vlastních melodií.

1394
Hudební les
74 415 Kč

Akustický prvek: sestava vertikálních kovových tyčí a paličky, kde se děti mohou bavit tvořením tónů, melodií, zvuků a hluku.

1399
Hudební pánev komplet
52 998 Kč

Akustický prvek z  kovu je tvořen kovovou plochou a paličkou -  bubínek, kde se děti mohou bavit tvořením tónů a vlastních melodií.

1395
Klapací trubky
59 290 Kč

Akustický prvek z  kovu je tvořen sestavou sedmi kovových trubic o různé délce a paličkou, kde se děti mohou bavit tvořením tónů a vlastních melodií.

1397
Xylofon AKÁT katalog
20 086 Kč

Prvek z akátového dřeva a kovu je tvořen soustavou kovových trubek opatřených pestrým komaxitem na akátové konstrukci a dřevěné paličky., kde se děti mohou bavit tvořením tónů a...

1391
Perkusy
51 546 Kč

Akustický prvek: sestava tří válců o různém průměru, kde se děti mohou bavit tvořením tónů a nejrůznějších rytmů vlastníma rukama.

1398
Xylofon
61 831 Kč

Prvek z  kovu je tvořen soustavou kovových destiček a paliček, kde se děti mohou bavit tvořením tónů a vlastních melodií.

1392
Zvonkohra
56 144 Kč

Akustický prvek z  kovu je tvořen sloupem a podsebou zavěšenými zvonky (5 ks) a paličkou, kde se děti mohou bavit tvořením tónů a vlastních melodií.

1396

Nic nepotěší děti více, než možnost vyluzovat nejrůznější zvuky a ruchy, proto přícházíme s akustickými prvky, které z dětí vykouzlí malé hudebníky.

Hudební prvky na dětská hřiště: metalofon, piano, bubny, váha dřeva - dendrofon.

Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA