Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

Edukativní prvky

38 položek celkem
Květináč katalog
14 762 Kč

Zahradí truhlík, květináč na nožkách. Vyrobeno z akátu.

1815
Calypso
67 760 Kč

Prvek z  kovu je tvořen soustavou kovových trubiček a paliček -  podobné xylofonu nebo metalofonu, kde se děti mohou bavit tvořením tónů a vlastních melodií.

1394
Motanice AKÁT edukační prvek pro dětská hřiště a školky
26 741 Kč

Propojíte správně provázkem naši motanici, nebo se v ní dokonale zamotáte. Interaktivní edukační panel nejen pro školky.

1982
Otočné kolo AKÁT interaktivní tabule, edukační prvek pro školky, školy, ekocentra
26 741 Kč

Naučná tabule s grafikou, vhodná do školek i škol, ekologických center. Toč, přemýšlej a na odklopné tabulce ověř správné řešení.

1979
Pexeso AKÁT dřevěný herní edukační prvek pexeso na dětské hřiště
30 492 Kč

Zahrajte si venku pexeso, toto na vás počká i za větrného počasí. Můžete také s dětmi poznávat zvířátka, pokud vás nebude bavit hledat dvojice.

1980
Potravní labyrint AKÁT edukační prvek který procvičí motoriku i znalosti
29 766 Kč

Nakrm kunu nebo třeba divoké prase správnou potravou. Prstem můžete bloudit po našem potravním labyrintu a najít správné řešení této motanice.

1984
Třídění odpadu AKÁT venkovní interaktivní tabule
28 193 Kč

Učme se s dětmi produkovat odpadu co nejméně a ten nutný správně třídit. Pomoci nám může třeba tato interaktivní tabule, kde děti mohou dokola přiřazovat správné druhy odpadu.

1985
Fotostěna AKÁT zábavná fotostěna do lesoparků, parků, ekocenter
26 741 Kč

Vyfoťte se na výletě, ve městě nebo třeba ve školce. Stačí mrknout ven dírou a může vyletět ptáček.

1981
Hmyzí domek 0,26x1x1,5 AKÁT katalog
13 431 Kč

V poslední době oblíbeny prvek do zahrad, zahrádek školek i škol. Přilákejte broučky a včelky do zahrady a sledujte je v jejich prostředí.

1813
Hmyzí hotýlek AKÁT katalog
3 993 Kč

V poslední době oblíbeny prvek do zahrad, zahrádek školek i škol. Přilákejte broučky a včelky do zahrady a sledujte je v jejich prostředí.

1814
Houpačka vahadlová edukativní AKÁT
26 862 Kč

Houpačka vyrobena z akátu až pro šest dětí, nevyžadující dopadovou plochu. Krom herní zábavy můžete na houpačce dětem vysvětlovat a názorně ukazovat principy páky. Prvek...

1157
Klapací trubky
59 290 Kč

Akustický prvek z  kovu je tvořen sestavou sedmi kovových trubic o různé délce a paličkou, kde se děti mohou bavit tvořením tónů a vlastních melodií.

1397
Nahoru
Další produkty

Zdravý a všestranný rozvoj je stále více v popředí zájmu, proto přinášíme i my prvky, které budou děti motivovat a rozvíjet. Naleznete zde vzdělávací tabule, interaktivní prvky, protahovadla, hudební  - akustické prvky, i vyvýšené záhony, kompostéry, hmyzí domečky, pro zkoumání přírody.

Na našem dalším eshopu naleznete literaturu, a drobné pomůcky k této problematice podívám se tam

Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA