Edukativní prvky

35 položek celkem
Zvonkohra
55 902 Kč

Akustický prvek z  kovu je tvořen sloupem a podsebou zavěšenými zvonky (5 ks) a paličkou, kde se děti mohou bavit tvořením tónů a vlastních melodií.

1396
Perkusy
51 304 Kč

Akustický prvek: sestava tří válců o různém průměru, kde se děti mohou bavit tvořením tónů a nejrůznějších rytmů vlastníma rukama.

1398
Piano
46 343 Kč

Prvek z  kovu je tvořen soustavou kovových destiček a paličky -  podobné xylofonu, kde se děti mohou bavit tvořením tónů a vlastních melodií.

1393
Vodní prvek AKÁT katalog
38 962 Kč

Prvek z akátového dřeva a kovu je soustavou korýtek a vaniček, kde mohou děti sledovat tok vody, průtok přes hradítka a vodní mlýnky. Aktivita vhodná pro slunečné dny, která...

1390
Strom jako dům AKÁT
33 275 Kč

Velká tabule s grafikou, vhodná do školek i škol. Zajímá vás, kdo všechno bydlí na/ve stromě? Pomůže vám tato precizně vypracovaná naučná tabule.  

1974/BUK
Lesní piškvorky AKÁT venkovní piškorky, herní prevek piškvorky
31 823 Kč

Zahrejte si venku piškvorky, naše mohou mít buď křížky a kolečka, nebo třeba lesní zvířátka z bohatého výběru vzorů

1983
Pexeso AKÁT dřevěný herní edukační prvek pexeso na dětské hřiště
30 492 Kč

Zahrajte si venku pexeso, toto na vás počká i za větrného počasí. Můžete také s dětmi poznávat zvířátka, pokud vás nebude bavit hledat dvojice.

1980
Potravní labyrint AKÁT edukační prvek který procvičí motoriku i znalosti
29 766 Kč

Nakrm kunu nebo třeba divoké prase správnou potravou. Prstem můžete bloudit po našem potravním labyrintu a najít správné řešení této motanice.

1984
Rozklad odpadků AKÁT interaktivní naučná tabule nejen pro školy a školky
28 798 Kč

Tabule s grafikou, vhodná do školek i škol, ekologických center. Zajímá vás co se děje s odpadem? Zajímavou formou vám to přiblíží tato naučná tabule.

1977
Život v řece AKÁT
28 798 Kč

Krásná tabule s grafikou, vhodná do školek i škol, ekologických center. Zajímá vás kdo žije v řece? Zajímavou formou vám to přiblíží tato naučná tabule.

1978
Třídění odpadu AKÁT venkovní interaktivní tabule
28 193 Kč

Učme se s dětmi produkovat odpadu co nejméně a ten nutný správně třídit. Pomoci nám může třeba tato interaktivní tabule, kde děti mohou dokola přiřazovat správné druhy odpadu.

1985
Edukační otočný panel s grafikou 1,5x1,8 AKÁT katalog
27 346 Kč

Osm otočných čtvercových panelů se zvolenou grafikou (Stromy, Ptáci, případně lze dodat vlastní grafiku). Vše na pevné akátové konstrukci.

1382
Nahoru
Další produkty

Zdravý a všestranný rozvoj je stále více v popředí zájmu, proto přinášíme i my prvky, které budou děti motivovat a rozvíjet. Naleznete zde vzdělávací tabule, interaktivní prvky, protahovadla, hudební  - akustické prvky, i vyvýšené záhony, kompostéry, hmyzí domečky, pro zkoumání přírody.

Na našem dalším eshopu naleznete literaturu, a drobné pomůcky k této problematice podívám se tam

Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA