Skluzavky s nástupy

9 položek celkem
SVRČOV AKÁT katalog
77 319 Kč

Jednověžová akátová sestava se skluzavkou vhodná pro menší plochy, dětské skupiny či školky. Sestava je ideální pro malá hřiště.

1135
Skluzavka s rampou AKÁT katalog
70 906 Kč

Věž z akátu s rampou a skluzavkou. Skluzavka vhodná pro školky nebo na malá dětská hřiště.

1264
Skluzavka s rampou a sítí AKÁT katalog
70 785 Kč

Věž z akátu s rampou, sítí a skluzavkou. Herní prvek z akátu pro dětská hřiště.

1265
LIMONBURG AKÁT katalog
70 664 Kč

Akátová herní sestava pro veřejný sektor, jednoduchá, ale účelná sestava s kreslící tabulí a laminátovou skluzavkou. Vhodná pro malá hřiště, školky a dětské skupiny.

1134
Skluzavka s rampou domeček 90 AKÁT kat
66 429 Kč

Věž z akátu se skluzavkou s nízkou výškou pádu. Skluzavka vhodná pro školky a malá dětská hřiště.

1266
Skluzavka s tunelem 90 AKÁT katalog
60 500 Kč

Nástup na skluzavku instalovaný na navezený kopec s tunelem, včetně skluzavky. Zajímavé řešení prvku pro školky nebo na dětské hřiště.    

1268
TALMBERK AKÁT katalog
54 450 Kč

Jednověžová akátová sestava s nízkou výškou pádu, se skluzavakou a schůdky. Sestava je ideální pro malá hřiště a mateřské školy.

1136
Malá sestava z akátu na dětské hřiště
48 763 Kč

Jednověžová akátová sestava s domečkem a skluzavkou, s nízkou výškou pádu. Sestava je určena pro malá hřiště a děti školkového věku. Certifikováno.

1141
Skluzavka ve svahu AKÁT katalog
11 495 Kč

Nástup na skluzavku instalovaný na stávající kopec. Na nástup a kopec se pak nainstaluje skluzavka, jejíž délka závisí na výšce kopce. Vzhledem k této sNkutečnosti, je cena...

1267

Bez skluzavek by nebylo dětské hřiště kompletní. Skluzavky můžete mít nejen na herních sestavách, ale i samostaně umístěné např jako skluzavka ve svahu.

Nabízíme kvalitní skluzavky z HPDE plastu, problémem není ani skluzavka z nerezi (u té je nutné dbát při montáži na vhodnou orientaci, aby ji mohly děti  využívat co nejvíce i ve slunečném létě) a kvalitního laminátu.

 

 

Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení