Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

Dopravní prostředky

18 položek celkem
Bobardér I AKÁT katalog
568 700 Kč

Velká akátová herní sestava ve tvaru letadla se skluzavkami, lezeckými sítěmi a dalšími zábavnými prvky, které ocení spíše mladší děti. Sestava je určena pro velká hřiště, kde...

1166
Briga 90 AKÁT katalog I
124 630 Kč

Herní sestava z akátu ve tvaru lodě s nízkou výškou pádu. Sestava se skluzavkou, lezeckými kameny i řetězovou lávkou. Sestava je vhodná pro všechna hřiště a do mateřských škol.

1263
Bryčka s koňmy AKÁT katalog
98 978 Kč

Soubor dvou akátových houpadel ve tvaru koně a akátové bryčky na pružinách. Vhodné pro dětská hřiště poblíž hradů a zámků i mateřské školy.

1260
Čtyřkolka autíčko z akátu na hříště Gerlich
od 43 560 Kč

Akátové malé autíčko pro dvě děti. Lze insatalovat na patky nebo pružiny. Vhodné pro mateřské školy a hřiště pro menší děti. Vhodné pro malá dětská hřiště.

1251/PEV
Akátové auto na dětské hřiště Gerlich Odry
od 100 672 Kč

Velké pérové houpadlo hasičské auto z akátu pro opravdu hodně dětí. Skvělá volba na dětská hřiště ve školce, na koupalištích. Vhodné pro všechna dětská hřiště, zejména pro...

1284/PEV
Jeep SMRK katalog
od 54 450 Kč

Akátové auto  - herní prvek pro dvě děti, lze instalovat na patky nebo na pružiny. Vhodné pro malá dětská hřiště.

1254/PEV
Kočár katalog
od 96 800 Kč

Pérové houpadlo kočár je vyrobeno z odolného akátu, skvělá volba na hřiště do podhradí. Prvky na hřiště ze dřeva - přírodního materiálu s nádherným vzhledem.  

1269/PEV
Koráb SMRK katalog
319 440 Kč

Velká akátová sestava ve tvaru lodě se skluzavkou a lezeckými sítěmi. Pro jedinečná dětská hřiště. Sestava je vhodná pro velká hřiště a spustu starších dětí.

1261
Fokker AKÁT katalog
od 76 835 Kč

Pružinové houpadlo Letadlo vyrobeno z akátu, prvek pro 1 až 2 děti. Vhodné pro všechna dětská hřiště.

1275/PEV
Auto nákladní AKÁT katalog
od 97 405 Kč

Velké pérové houpadlo - nákladní auto z akátu, na které naložíte spoustu dětí. Houpadlo na masivného pružinách pro veřejná dětská hřiště. Vhodné pro všechna dětská hřiště.

1281/PEV
Auto policejní AKÁT katalog
od 107 085 Kč

Velké policejní auto z akátu instlujeme na patky nebo na pružiny (velké houpadlo). Vhodné pro všechna dětská hřiště.

1287/PEV
Auto poštovní AKÁT katalog
od 107 085 Kč

Velké pérové houpadlo  - poštovní auto, z akátu. Vhodné pro všechna dětská hřiště.

1293/PEV
Nahoru
Další produkty

Naší radostí jsou herní akátová auta. Vyrábíme je ve dvou variantách jako velká houpadla na pružinách nebo pevné na patkách. Obě varianty přináší dětem na hřištích spoustu radostí.

V nabídce naleznete malá houpadla i velká auta. Preferujete-li přirozený vzhled dřeva, nebo máte rádi pestrost a syté barvy, katdému můžeme vyjít vstříc.

Vyberete si malé letadélko Fokker, jeep, trojkolku nebo hasičské auto pro více dětí? Mezi dopravní prostředky patří i pískovistě ve tvaru lodi, prolézačkový traktor se skluzavkou nebo velká prolézací loď.

Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA