Lavičky, stoly, mobiliář

17 položek celkem
Lavice kolem stromu bez opěradla AKÁT katalog
19 360 Kč

Atraktivní posezení z akátu - kolem kmene stromu, Lavičky jsou vyrobeny z akátového dřeva, nemají opěradlo. Průměr posezní 1,5 m Přírodní ekologický materiál.

1404
Stůl s lavicemi AKÁT katalog
16 335 Kč

Sestava akátového stolu a dvou lavic pevně kotvených do země. Vše z masivního akátu. Vhodné na odpočivadla, venkovní hospůdky a občerstvení. Přírodní ekologický materiál -...

1407
Stolek s lavicí do školky mobilní katalog
15 367 Kč

Sestava akátového stolu a dvou lavic. Vše z masivního akátu. Vhodné na odpočivadla, venkovní hospůdky a občerstvení se stálým dohledem - není kotveno k zemi a lze volně...

1408
Stůl s dřezem katalog
12 705 Kč

Stůl z akátu se dřezem, Zajímavý venkovní pracovní prostor nebo herní plocha pro školky. Pevně kotvený, na objednávku je možná i varianta mobilního stolu. Přírodní ekologický...

1405
Odpadkový koš hranatý se sloupem AKÁT katalog
12 342 Kč

Venkovní koš na odpadky z akátu včetně vnitřní vložky, vhodný a akátová dětská hřiště, do parku, odpočivadel. Přírodní ekologický materiál.

1409
Lavička s opěradlem mobilní AKÁT Gerlich Odry
10 285 Kč

Klasická, oblíbená lavička s opěradlem. Lavička je vyrobena z akátového dřeva. Není ukotvena k zemi, lze ji volně přemisťovat. Přírodní ekologický materiál.

1403
Stojan na kola AKÁT katalog
10 164 Kč

Venkovní stojan na 4 kola z akátu, vhodné do přírody, k horským hospůdkám, venkovním občerstvení, na cyklostezky k odpočivadlům. Přírodní ekologický materiál.

1411
Lavička s opěradlem AKÁT katalog
9 559 Kč

Klasická, oblíbená lavička s opěradlem. Lavička je vyrobena z akátového dřeva. Pevně spojená se zemí (nepřenosná). Přírodní ekologický materiál.

1402
Tabule na grafiku 2,3x1,5 m AKÁT katalog
od 9 000 Kč

Velká tabule s grafikou, vhodná do školek i škol.  

1827/MAL
Lavička bez opěradla AKÁT katalog
6 776 Kč

Klasická, oblíbená lavička bez opěrada. lavička je vyrobena z akátového dřeva. Pevně spojená se zemí. Přírodní ekologický materiál.

1401
Odpadkový koš kulatý AKÁT katalog
5 445 Kč

Venkovní válcový koš na odpadky z akátu včetně vnitřní vložky, vhodný a akátová dětská hřiště, do parku, odpočivadel. Přírodní ekologický materiál.

1410
Krmítko na kůlu AKÁT katalog
4 961 Kč

Otevřené krmínko z akátového dřeva. Naplňte krmítko a pozorujte ptáky a dopřejte jim místo k životu blízko vás. Vhodné pro školky -  zahrady v přírodním stylu. Oblíbený...

1804
Nahoru
Další produkty

Lavičky, stoly na školní zahrady, do parku, i k ohništi. Kvalitní akátový masiv, různé provedení.

Vyrobíme i koše na odpad nebo stojany na kola.

Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení