Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

Lavičky, stoly, mobiliář

16 položek celkem
Lavička bez opěradla AKÁT katalog
7 139 Kč

Klasická, oblíbená lavička bez opěrada. lavička je vyrobena z akátového dřeva. Pevně spojená se zemí. Přírodní ekologický materiál.

1401
Lavice kolem stromu bez opěradla AKÁT katalog
20 328 Kč

Atraktivní posezení z akátu - kolem kmene stromu, Lavičky jsou vyrobeny z akátového a dubového dřeva, nemají opěradlo. Průměr posezní 1,5 m, je pevně spojena se zemí Přírodní...

1404
Lavička s opěradlem AKÁT katalog
9 922 Kč

Klasická, oblíbená lavička s opěradlem. Lavička je vyrobena z akátového dřeva, pevně spojená se zemí (nepřenosná). Přírodní ekologický materiál.

1402
Lavička s opěradlem mobilní AKÁT Gerlich Odry
10 890 Kč

Klasická, mobilní lavička s opěradlem. Lavička je vyrobena z akátového dřeva. Není ukotvena k zemi, lze ji volně přemisťovat. Přírodní ekologický materiál.

1403
Infotabule AKÁT katalog
5 445 Kč

Informační tabule z akátu vhodná pro osazení provozním řádem dětského hřiště nebo jinými informace.  

1806
Odpadkový koš hranatý se sloupem AKÁT katalog
12 947 Kč

Venkovní koš na odpadky z akátu včetně vnitřní vložky, vhodný a akátová dětská hřiště, do parku, odpočivadel. Přírodní ekologický materiál.

1409
Odpadkový koš kulatý AKÁT katalog
9 559 Kč

Venkovní válcový koš na odpadky z akátu včetně vnitřní vložky, vhodný a akátová dětská hřiště, do parku, odpočivadel. Přírodní ekologický materiál.

1410
Krmítko na kůlu AKÁT katalog
5 445 Kč

Otevřené krmínko z akátového dřeva. Naplňte krmítko a pozorujte ptáky a dopřejte jim místo k životu blízko vás. Vhodné pro školky -  zahrady v přírodním stylu. Oblíbený typ...

1804
Krmítko
3 509 Kč

Otevřené krmínko z akátového dřeva. Naplňte krmítko a pozorujte ptáky a dopřejte jim místo k životu blízko vás. Vhodné pro školky -  zahrady v přírodním stylu. Oblíbený typ...

1413
Lavička k ohništi AKÁT ktalog
3 993 Kč

Klasická, oblíbená lavička nejen k ohništi, není nutné ji kotvit. Lavička je vyrobena z akátového dřeva. Přírodní ekologický materiál.

1400
Budka Koňadra, Lejsek katalog
3 993 Kč

Ptačí budka z akátového dřeva. Pozorujte ptáky a dopřejte jim místo k životu blízko vás. Vhodné pro školky -  zahrady v přírodním stylu. Budka lze z boční strany otevřít pro...

1412
rozcestník AKÁT katalog
4 598 Kč

Šipka - rozcestník na přírodní stezku, cyklostezku nebo jakýkoli areál. Vyrobeno z akátového masivu.  

1805
Nahoru
Další produkty

Lavičky, stoly na školní zahrady, do parku, i k ohništi. Kvalitní akátový masiv, různé provedení.

Vyrobíme i koše na odpad nebo stojany na kola.

Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA