Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

AKÁTOVÁ LAVIČKA s opěradlem mobilní

Kód: 1403
12 584 Kč 10 400 Kč bez DPH
Na dotaz

Klasická, mobilní lavička s opěradlem. Lavička je vyrobena z dubového a akátového dřeva. Není ukotvena k zemi, lze ji volně přemisťovat.

Přírodní ekologický materiál.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lavička z akátu a dubu vhodná pro školy, školky a místa s trvalým dohledem, je mobilní (lze s ní volně manipulovat). Posezení z akátu, přenosná lavička z akátového dřeva.

Zahradní lavička s opěradlem - lavička z tvrdého akátového a dubového dřeva.

Objednání herních prvků na našem eshopu je pouze žádostí o nezávaznou cenovou nabídku, teprve po jejím odouhlasení u vaší strany bereme objednávku za závaznou. 

Na dětská hřiště se NEVZTAHUJE nabídka Doprava zdarma, doprava vám bude naceněna podle vzdálenosti, počtu prvků, časové náročnosti montáže. Po obdržení objednávky Vás budeme kontaktovat, vypracujeme Vám zdarma cenovou nabídku přesně podle vašich požadavků, včetně dopravy a termínu realizace. Až po její akceptaci dochází k plnění objednávky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lavičky, stoly, mobiliář
Hmotnost: 101 kg
Věk: neurčeno
Rozměry prvku DxŠxV: 1,6 x 0,6 x 0,48 m (celková výška s opěradlem 1 m)
Potřebný prostor: 1,6 x 0,7 m
Počet uživatelů: 4
Nátěr: tenkovrstvá lazura
Certifikace veřejný sektor: nepodléhá certifikaci

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA