Herní sestavy

41 položek celkem
VEVEŘÍ AKÁT katalog
597 740 Kč

Super obří šestivěžová akátová sestava, která obsahuje snad vše, co běžné sestavy obsahovat mohou pro zábavu a protažení dětí na čerstvém vzduchu. Na sestavě si může hrát...

1154
Bobardér I AKÁT katalog
568 700 Kč

Velká herní sestava ve tvaru letadla se skluzavkami, lezeckými sítěmi a dalšími zábavnými prvky. Sestava je určena pro velká hřiště, kde preferují atypický vzhled.

1166
Koráb SMRK katalog
319 440 Kč

Velká akátová sestava ve tvaru lodě se skluzavkou a lezeckými sítěmi. Pro jedinečná dětská hřiště. Sestava je vhodná pro velká hřiště a spustu starších dětí.

1261
CAISLEÁN AKÁT katalog
274 670 Kč

Velká akátová sestava se třemi věžemi, s lezeckými stěnami, různými výstupy a přechody mezi věžemi, skluzavkou a se závěsnou houpačkou. Sestava je vhodná pro velké množství...

1153
sestava z akátu certifikovaná Gerlich Odry
200 255 Kč

Velká akátová sestava se třemi věžemi, zaujme děti různými výstupy a přechody mezi věžemi. Rozvíjí obratnost dětí a obsahuje kvalitní laminátovou skluzavku. Sestava je vhodná...

1152
PUCHART AKÁT katalog
189 970 Kč

Atypická akátová herní sestava s dvěmi věžemi a s houpacím hnízdem, přinese hodně radosti do každé školky, dětské skupiny nebo na dětské hřiště. Sestava je vhodná pro nižší...

1149
SPINNENBURG AKÁT katalog
186 098 Kč

Čtyřvěžová sestava s nízkou výškou pádu, protkaná různě obtížnými nástupy a přechody mezi věžemi. Vhodné pro všechna dětská hřiště, zejména do mateřských škol.

1286
LIBAVA AKÁT katalog 1
179 806 Kč

Akátová herní sestava kombinující herní i cvičební prvky, k zábavě i protažení. Sestava je vhodná na hřiště, kde se potkávají všechny věkové kategorie.

1155
HUKVALDY akátová sestava hřiště z akátu Gerlich
179 080 Kč

Velká akátová sestava s nízkou výškou pádu. Sestava obsahuje různé stupně obtížnosti výstupů a přechodů mezi třemi věžemi. Sestava se skluzavkou. Herní sestava  z akátu...

1151
KATEŘINICE 140 AKÁT katalog
165 649 Kč

Střední akátová sestava s tunelem, sklzavkou a spoustou příležitostí ke šplhání a zvyšování obratnosti dětí. Sestava je vhodná pro všechna hřiště.

1150
TOLÁN 140 AKÁT katalog
145 926 Kč

Střední akátová sestava s prolézacím tunelem a skluzavkou z kvalitního laminátu. Sestava je skvělou volbou do mateřských škol.

1146
ANDĚLSKÁ HORA AKÁT katalog
134 068 Kč

Střední akátová sestava s houpačkou a skluzavkou nabízí dostatek prostoru pro dovádění menších i větších dětí. Sestava je vhodná pro všechna hřiště a širokou věkovou skupinu.

1148
Nahoru
Další produkty

Herní sestavy - prolézačky jsou vyrobeny z kvalitního akátového dřeva, které je vlastnostmi přímo předurčeno pro výrobu herních prvků, ale i odolného inventáře (lavičky, koše, informační cedule).

V nabídce najdete sestavy s nízkou výškou pádu, i ty, které poskytnou více zábavy i větším dětem, ale vyžadují vybudování dopadové plochy.

U každé sestavy naleznete informaci o předpokládané ceně prvku.  Cenu dopravy, montáže sestavy a je-li nutná dopadová plocha, tedy i předpokládanou cenu dopadové plochy vám můžeme zaslat až na základě vašich informací, pokud si vyžádáte nezávaznou cenovou nabídku. Cenovou nabídku máte od nás zdarma.

Potřebujete-li poradit, nebo chcete zaslat cenovou nabídku, obraťte se na nás na emailu: hriste@gerlich-odry.cz

Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA