Herní sestavy

41 položek celkem
VEVEŘÍ AKÁT katalog
597 740 Kč

Super obří šestivěžová akátová sestava, která obsahuje snad vše, co běžné sestavy obsahovat mohou pro zábavu a protažení dětí na čerstvém vzduchu. Na sestavě si může hrát...

1154
Bobardér I AKÁT katalog
568 700 Kč

Velká herní sestava ve tvaru letadla se skluzavkami, lezeckými sítěmi a dalšími zábavnými prvky. Sestava je určena pro velká hřiště, kde preferují atypický vzhled.

1166
Koráb SMRK katalog
319 440 Kč

Velká akátová sestava ve tvaru lodě se skluzavkou a lezeckými sítěmi. Pro jedinečná dětská hřiště. Sestava je vhodná pro velká hřiště a spustu starších dětí.

1261
CAISLEÁN AKÁT katalog
274 670 Kč

Velká akátová sestava se třemi věžemi, s lezeckými stěnami, různými výstupy a přechody mezi věžemi, skluzavkou a se závěsnou houpačkou. Sestava je vhodná pro velké množství...

1153
sestava z akátu certifikovaná Gerlich Odry
200 255 Kč

Velká akátová sestava se třemi věžemi, zaujme děti různými výstupy a přechody mezi věžemi. Rozvíjí obratnost dětí a obsahuje kvalitní laminátovou skluzavku. Sestava je vhodná...

1152
PUCHART AKÁT katalog
189 970 Kč

Atypická akátová herní sestava s dvěmi věžemi a s houpacím hnízdem, přinese hodně radosti do každé školky, dětské skupiny nebo na dětské hřiště. Sestava je vhodná pro nižší...

1149
SPINNENBURG AKÁT katalog
185 977 Kč

Čtyřvěžová sestava s nízkou výškou pádu, protkaná různě obtížnými nástupy a přechody mezi věžemi. Vhodné pro všechna dětská hřiště, zejména do mateřských škol.

1286
LIBAVA AKÁT katalog 1
179 806 Kč

Akátová herní sestava kombinující herní i cvičební prvky, k zábavě i protažení. Sestava je vhodná na hřiště, kde se potkávají všechny věkové kategorie.

1155
HUKVALDY akátová sestava hřiště z akátu Gerlich
179 080 Kč

Velká akátová sestava s nízkou výškou pádu. Sestava obsahuje různé stupně obtížnosti výstupů a přechodů mezi třemi věžemi. Sestava se skluzavkou. Herní sestava  z akátu...

1151
PUCHART AKÁT katalog
165 649 Kč

Střední akátová sestava s tunelem, sklzavkou a spoustou příležitostí ke šplhání a zvyšování obratnosti dětí. Sestava je vhodná pro všechna hřiště.

1150
TOLÁN 140 AKÁT katalog
145 805 Kč

Střední akátová sestava s prolézacím tunelem a skluzavkou z kvalitního laminátu. Sestava je skvělou volbou do mateřských škol.

1146
ANDĚLSKÁ HORA AKÁT katalog
134 068 Kč

Střední akátová sestava s houpačkou a skluzavkou nabízí dostatek prostoru pro dovádění menších i větších dětí. Sestava je vhodná pro všechna hřiště a širokou věkovou skupinu.

1148
Nahoru
Další produkty

Herní sestavy - prolézačky jsou vyrobeny z kvalitního akátového dřeva, které je vlastnostmi přímo předurčeno pro výrobu herních prvků, ale i odolného inventáře (lavičky, koše, informační cedule).

V nabídce najdete sestavy s nízkou výškou pádu, i ty, které poskytnou více zábavy i větším dětem, ale vyžadují vybudování dopadové plochy.

U každé sestavy naleznete informaci o předpokládané ceně prvku.  Cenu dopravy, montáže sestavy a je-li nutná dopadová plocha, tedy i předpokládanou cenu dopadové plochy vám můžeme zaslat až na základě vašich informací, pokud si vyžádáte nezávaznou cenovou nabídku. Cenovou nabídku máte od nás zdarma.

Potřebujete-li poradit, nebo chcete zaslat cenovou nabídku, obraťte se na nás na emailu: hriste@gerlich-odry.cz

Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení