Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

Houpačky

10 položek celkem
FRÝDBERK AKÁT katalog
103 939 Kč

Jednověžová akátová sestava se skluzavkou a závěsnou houpačkou. Sestava je určena pro malá hřiště.

1140
Hnízdo na sloupech hřiště pro děti Gerlich
41 261 Kč

Houpačka hnízdo na kůlech z akátu. Pevné houpací hnízdo pro veřejná hřiště, školky, parky. Jako dopadová plocha postačí tráva.

1160
Houpačka vahadlová AKÁT
20 449 Kč

Oblíbená houpačka pro dvě děti je vyrobena z akátu, jako dopadová plocha postačí tráva.

1156
Houpačka vahadlová edukativní AKÁT
28 193 Kč

Houpačka vyrobena z akátu až pro šest dětí, nevyžadující dopadovou plochu. Krom herní zábavy můžete na houpačce dětem vysvětlovat a názorně ukazovat principy páky. Prvek...

1157
Houpačka závěsná + hnízdo AKÁT
84 216 Kč

Houpačka závěsná a hnízdo vyrobeno z akátu. Akátová konstrukce pro 2 houpačky, vhodná pro veřejný sektor, školky a dětská hřiště. Včetně houpačky a houpacího hnízda.

1164
Houpačka závěsná dvojitá AKÁT
37 510 Kč

Houpačka závěsná vhodná pro školky a dětská hřiště, konstrukce vyrobena z akátu. Dvě houpací místa, dvojnásobná porce zábavy pro děti.

1163
Houpačka závěsná dvojitá BABY AKÁT
44 528 Kč

Houpačka závěsná dvojitá, konstrukce je vyrobena z akátu, s houpačkou a sedákem pro batolata, vhodné pro veřejný hřiště, na hřiště v obytné zástavbě.

1158
Houpačky na dětská hřiště herní prvek z akátu Gerlich Odry
88 814 Kč

Houpačka pro veřejný sektor obsahuje dvě závěsné houpačky a hnízdo. Konstrukce je vyrobena z akátu.

1162
Houpačka závěsná hnízdo AKÁT
62 678 Kč

Houpačka závěsná hnízdo, konstrukce je vyrobena z masivního akátu. Vhodné pro školky, či hřiště na veřejných prostranstvích. Vše certifikováno.

1159
Houpačka závěsná trojitá BABY AKÁT
66 187 Kč

Houpačky závěsné na konstrukci z akátu, s jedním sedákem pro batolata. 3 houpací místa, vhodné pro veřejná dětská hřiště, sídliště či parky.

1161

Na pořádném dětském hřišti nesmí chybět houpačka. Nezapomeňte, jedna určitě nebude stačit. Vybírat můžete jak ze závěsných houpaček: klasické, baby houpačky nebo oblíbená houpací hnízda. Nebo z vahadlových houpaček pro 2 děti. Konstrukce i samotné houpačky jsou certifikovány pro veřejný sektor. Jsou vhodné pro školy, školky, parky, veřejné prostory.

Pérová houpadla naleznete v samostatné kategorii.

Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA