Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

Dětská akátová hřiště Veřejný sektor

Vyrábíme prolézačky a herní prvky z akátu na dětská hřiště ve školkách, školách, parcích, odpočivadlech, prostě kdekoli si přejete. Naše prvky splňují certifikaci. Nově máme v nabídce i kovová hřiště, která jsou téměř bezúdržbová.

Hřiště realizujeme po celé ČR. Nabízíme možnost montáže na klíč nebo montáže svépomocí, kdy hřiště realizujete s odbornou pomocí našeho pracovníka.

Pro tuto kategorii se nevztahuje Doprava zdarma nad  3000 Kč. Doprava prvků je velmi náročná a bude vám kalkulována v celkové cenové nabidce, kterou obdržíte k odsouhlasení.

 

154 položek celkem
Lavička bez opěradla AKÁT katalog
8 470 Kč

Klasická, oblíbená lavička bez opěrada. lavička je vyrobena z akátového dřeva. Pevně spojená se zemí. Přírodní ekologický materiál.

1401
Lavice kolem stromu bez opěradla AKÁT katalog
26 136 Kč

Atraktivní posezení z akátu - kolem kmene stromu, Lavičky jsou vyrobeny z akátového a dubového dřeva, nemají opěradlo. Průměr posezní 1,5 m, je pevně spojena se zemí Přírodní...

1404
Lavička s opěradlem AKÁT katalog
11 737 Kč

Klasická, oblíbená lavička s opěradlem. Lavička je vyrobena z dubového a akátového dřeva, pevně spojená se zemí (nepřenosná). Přírodní ekologický materiál.

1402
Lavička s opěradlem mobilní AKÁT Gerlich Odry
12 947 Kč

Klasická, mobilní lavička s opěradlem. Lavička je vyrobena z dubového a akátového dřeva. Není ukotvena k zemi, lze ji volně přemisťovat. Přírodní ekologický materiál.

1403
Posezení se stříškou AKÁT
85 305 Kč

Jednoduché akátové posezení se stříškou.

1857
Altán naučná stezka AKÁT katalog
133 221 Kč

Jednoduché akátové posezení - otevřený altánek se stříškou.

1858
Altán osmihran AKÁT katalog
264 869 Kč

Velký osmihranný altán - otevřený altán se stříškou. Pro parky, školy, nebo školy s velkorysým prostorem na zahradě.

1860
ANDĚLSKÁ HORA AKÁT katalog
154 275 Kč

Střední akátová sestava s houpačkou a skluzavkou nabízí dostatek prostoru pro dovádění menších i větších dětí. Sestava je vhodná pro všechna hřiště a širokou věkovou skupinu....

1148
BATYSKAF 90 AKÁT katalog
86 273 Kč

Malá herní akátová sestava s nízkou výškou pádu se skluzavkoua plastovým oknem. Sestava je určena pro malé děti, ideální pro mateřské školy. Jako dopadová plocha postačí tráva.

1128
Bludiště
278 300 Kč

Velké množství pravidelně ukotvených akátových kůlů, slouží k volnému proplétání, po zavěšení netkané textilie mezi kůly vzniká zajímavé bludiště Vhodné pro dětská hřiště nebo...

1344
Bobardér I AKÁT katalog
568 700 Kč

Velká akátová herní sestava ve tvaru letadla se skluzavkami, lezeckými sítěmi a dalšími zábavnými prvky, které ocení spíše mladší děti. Sestava je určena pro velká hřiště, kde...

1166
sestava z akátu certifikovaná Gerlich Odry
224 818 Kč

Velká akátová sestava se třemi věžemi, zaujme děti různými výstupy a přechody mezi věžemi. Rozvíjí obratnost i odvahu dětí a obsahuje kvalitní laminátovou skluzavku. Sestava je...

1152
Nahoru
Další produkty
Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA