Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

Zahradní lavice MAXI LUX 2 m

Kód: 903
7 300 Kč 6 033,06 Kč bez DPH
Vyrobíme do 14 dní (1 ks)
2. vrstva lazury ?
Nátěr lazurou - výběr odstínu ?
Napuštění ochranným nátěrem ?

Zahradní lavice ze smrkového nebo borového masivu. Dlouhá zahradní lavice ze smrku pro 4 osoby s opěradlem a područkami. Přírodní materiál do vaší zahrady -  2 m dlouhá dřevěná lavice z masivu o síle 4,3 cm, pro posezení v zahradě, na terase, skvělá volba pro horské chaty, zahradní restaurace. Luxusní provedení zahradní lavice  Maxi Lux s pohodlnými područkami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elegantní masivní zahradní lavice patří svojí robustností mezi středně těžké prvky zahradní architektury. Lavice je vzhledově přizpůsobená sestavám řady Maxi-Lux. Excelentní délka 2 000 mm a tloušťka sedáku a opěradla 43 mm činí tuto masivní lavici skvostem v kategorii zahradního nábytku. Zahradní lavice je dodávána jako jednoduchá stavebnice (2 balíky) s jednoduchým montážním plánkem a spojovacím materiálem včetně klíče. Zahradní lavice je ideálním řešením k rodinným domům, chalupám do firemních odpočíváren na balkóny apod.

Možnost ochraného nátěru a 1 nebo 2 vrstev venkovní lazury v níže uvedených odstínech:


Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné lavice
Hmotnost: 15 kg
Materiál: smrkový nebo borový masiv
Délka, šířka, výška sedáku, celková výška: 2000 / 600 / 450 / 1000 mm
Šířka sedáku: 430 mm
Síla materiálu: 30 - 43 mm
Počet osob: 4
Povrchová úprava: skladem bez nátěru (nátěr na objednávku)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA