Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

Zahradní sestava LUX

Kód: 831
19 100 Kč 15 785,12 Kč bez DPH
Vyrobíme do 14 dní
2. vrstva lazury ?
Nátěr lazurou - výběr odstínu ?
Napuštění ochranným nátěrem ?

Menší sestava zahradního nábytku pro 6 osob obsahuje stůl o délce 1,6 m a 2 lavice s opěradly a područkami. Vše vyrobeno ze smrkového nebo borového masivu, desky jsou silné minimálně 30 mm. Lze dokoupit židle a získat další místa u stolu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zahradní sestava obsahuje stůl a dvě lavice s područkami. Robustní a přitom elegantní vzhled splňuje veškeré požadavky na luxusní dřevěný zahradní nábytek.

Křesla a lavice z naší nabídky lze libovolně kombinovat (např. lavice-stůl-2 křesla; 4 křesla-stůl; 2 lavice-stůl-2 křesla) a proto může tato sestava růst s vámi a spolehlivě posloužit až 8 osobám.

Nábytek je expedován jako jednoduchá stavebnice (4 balíky) s montážním plánkem. Montáž je velice jednoduchá - křeslo je například spojeno 8 ks vratových šroubů. Nábytek je vhodný do pergol rodinných domů, zahradních restaurací, cukráren, reprezentativních venkovních prostor, na terasy nebo do zimních zahrad.

Možnost ochraného nátěru a 1 nebo 2 vrstev venkovní lazury v níže uvedených odstínech:


Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěný zahradní nábytek
Hmotnost: 60 kg
Materiál: smrkový nebo borový masiv
Rozměr sestavy délka/šířka: 1,6 m / 2m
Síla materiálu: min 30 mm
Počet osob: 6
Povrchová úprava: standardně bez nátěru (nátěr na objednávku)
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PS Avatar autora | 10.12.2023
Nábytek moc pěkný, všechno při montáži sedí, jak má, a na materiálu se nešetřilo. Jediné, co nevím, jak zvládnu udržovat povrchy, aby byla tak pěkné jak z výroby, uvidím co počasí udělá, i pod střechou to bude venku náročné.
Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA