Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

Zahradní sestava Country 2m

Kód: 867
11 500 Kč 9 504,13 Kč bez DPH
Vyrobíme do 14 dní (1 ks)
2. vrstva lazury ?
Nátěr lazurou - výběr odstínu ?
Napuštění ochranným nátěrem ?

Oblíbená sestava zahradního nábytku pro 8 osob obsahuje stůl o délce 2 m spojený s 2 lavicemi. Vše vyrobeno ze smrkového nebo borového masivu, desky jsou silné minimálně 43 mm. Masivní sestava, vhodná pro hospůdky i chaty, skvělé řešení pro kempy. Nabízíme bez povrchové úpravy nebo opatřené nátěrem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pivní set - oblíbená zahradní sestava vhodná k odpočívadlům, stánkům s občerstvením i na zahradu. Masivní provedení i délka zaujmou na první pohled.

Masivní provedení zaručuje dlouhou životnost při zachování požadavků na praktičnost. Svojí nadstandardní délkou ( 2m ) vyplňuje tato zahradní sestava mezeru na trhu masivního nábytku a poskytuje pohodlí pro 8 osob. Pevná a stabilní konstrukce. Nadstandardní tloušťka 4,3 cm zaručuje při občasném natření dlouhou životnost.

K lavicím i stolům je možné na požádání přibalit stavitelné šrouby pro případ nerovnosti terénu. Šířka sedáku 33 cm, šířka desky stolu 66 cm. Na přání je možno zhotovit i jiné rozměry. Sestava je dodávána jako jednoduchá stavebnice (3 balíky) s montážním plánkem a spojovacím materiálem.

Veškerý spojovací materiál je na spodních nebo bočních stranách nábytku. Tato zahradní sestava je vhodná na zahrady, chaty, chalupy, domy, parky, benzínové stanice, firemní odpočívárny a zahradní restaurace.

 

Možnost ochraného nátěru a 1 nebo 2 vrstev venkovní lazury v níže uvedených odstínech (odstín uveďte prosím do poznámky v objednávce):


Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné sestavy
Hmotnost: 40 kg
Materiál: smrkový nebo borový masiv
Rozměr sestavy délka/šířka: 2 m / 1,5 m
Síla materiálu: min 43 mm
Počet osob: 8
Povrchová úprava: standardně bez nátěru (nátěr na objednávku)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA