Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

Zahradní sestava MAX 4 židle

Kód: 846
17 200 Kč 14 214,88 Kč bez DPH
Vyrobíme do 14 dní
2. vrstva lazury ?
Nátěr lazurou - výběr odstínu ?
Napuštění ochranným nátěrem ?

Sestava zahradního nábytku pro 4 osoby obsahuje čtvercový stolek 76x76 cm a 4 židle s opěradly. Vše vyrobeno ze smrkového nebo borového masivu, desky jsou silné minimálně 43 mm. Vyrábíme tak, aby se naše stoly a lavice neviklaly.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sestava zahradního nábytku pro 4 osoby - malá sestava na terasu, zimní zahradu ale i do komerčních prostor. Kvalitní provedení ze smrkového dřeva.

Masivní provedení zaručuje dlouhou životnost při zachování požadavků na elegantní vzhled.  Nadstandardní tloušťka všech částí, která je 43 mm, činí tuto sestavu při občasném natření téměř nezničitelnou. Pevná a stabilní konstrukce nedovoluje hlavní neduh běžného zahradního nábytku - tzv. "viklání". Rozměr stolu je 76x76cm. Na přání vám vyrobíme i jakýkoliv jiný rozměr.

Dodáváno jako jednoduchá stavebnice (3 balíky) s montážním plánkem. Vhodné do restaurací, cukráren, pergol, reprezentativních venkovních prostor, terasy nebo zimní zahrady.

Možnost ochraného nátěru a 1 nebo 2 vrstev venkovní lazury v níže uvedených odstínech:


Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné sestavy
Hmotnost: 80 kg
Materiál: smrkový nebo borový masiv
Rozměr sestavy délka/šířka: 1,5m / 1,5m
Síla materiálu: min 43 mm
Počet osob: 4
Povrchová úprava: standardně bez nátěru (nátěr na objednávku)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA