Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

Zahradní sestava PIDI-MAX

Kód: 849
11 700 Kč 9 669,42 Kč bez DPH
Vyrobíme do 14 dní (1 ks)
2. vrstva lazury ?
Nátěr lazurou - výběr odstínu ?
Napuštění ochranným nátěrem ?

Sestava dětského zahradního nábytku pro 4 děti,  obsahuje stůl o délce 1 m a 2 lavice s opěradly. Je vhodným doplňkem setů MAX 2m pro dospělé osoby. Vše vyrobeno ze smrkového nebo borového masivu, desky jsou silné minimálně 43 mm. Krásné místo pro posezení a hry malých dětí. Nábytek pro děti do zahrady, na terasu, do školky nebo dětského koutku. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sestava dětského zahradního nábytku pro 4 děti,  obsahuje stůl o délce 1 m a 2 lavice s opěradly. Je vhodným doplňkem setů MAX 2m pro dospělé osoby. Vše vyrobeno ze smrkového nebo borového masivu, desky jsou silné minimálně 43 mm.

Výšku lavice upravíme dle vašich požadavku: pro děti 3-6 let (260 mm), 6-7 let (310 mm) nebo 7-9 let (350 mm).

Masivní provedení zaručuje dlouhou životnost při zachování požadavků na elegantní vzhled. Krásná sestava nábytku pro pohodlí vašich dětí.Sestava je dodávána jako stavebnice ( 3 balíky) s montážním plánkem. Montáž je snadná - např. stůl se skládá z desky stolu, 2ks noh a 2ks vzpěr. Sestava je vhodná pro zahradní restaurace, školní zahrady, do pergol rodinných domů, na chaty apod. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné sestavy
Hmotnost: 60 kg
Materiál: smrkový nebo borový masiv
Rozměr sestavy délka/šířka: 1 m / 1,5m
Síla materiálu: min 43 mm
Počet osob: 4
Povrchová úprava: standardně bez nátěru (nátěr na objednávku)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA