Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

Jídelní dubový stůl Ekonomik

Kód: 951/LAK5 951/OSM5 Zvolte variantu
23 000 Kč 19 008,26 Kč bez DPH
Vyrobíme pro vás do 60 dní (1 ks) Vyrobíme pro vás do 60 dní (1 ks) Zvolte variantu
Povrchová vrstva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Moření ?

Cenově výhodný dubový jídelní stůl. Rozměr desky stolu 180 x 90 cm, na požádání lze vyrobit velikost na přání.

Vyrábíme z kvalitního dubového dřeva, povrchovou úpravu si můžete vybrat. Nabízíme lakování bezbarvým lakem ošetření oemo olejem  nebo moření na vámi zvolený odstín a následné nalakování bezbarvým lakem či olejem. Kontaktujte nás, pomůžeme vám s výběrem nebo vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masivní dubové stoly tohoto rozměru komfortně poslouží až 6 osobám. K našim dubovým stolům doporučujeme masivní dubové židle nebo jídelní lavice z naší nabídky.

Tloušťka stolové desky je 25mm. Tloušťka nohy je 70mm. Unikátní způsob provedení tzv. "zubové spárovky" vám zaručí dokonalý lepený spoj. Pokud dáváte přednost většímu optickému efektu, můžeme Vám vyrobit variantně vyrobit dubový stůl s tloušťkou stolové desky 40 mm. 

Hledáte-li dubový jídelní nábytek za přijatelnou cenu, může jím být právě tento stůl. Na přání vyrobíme i jakékoliv jiné rozměry a tvary. 

Materiál: dubový masiv
Rozměry: délka: 1 800mm, šířka: 900 mm, tloušťka: 25 mm, výška: 760 mm,  tloušťka noh: 70 mm
Počet osob: 8

Povrchová úprava: Přírodní dub  -  nábytek je pouze ošetřen vysoce kvalitním Osmo olejem nebo polyuretanovým lakem (vždy 2 vrstvy). Nábytek můžeme namořit vybraným mořidlem (třešeň, mahagon, týk) a následně přetřít Osmo olejem či lakem.

Hotelům, restauracím a pivnicím rádi uděláme individuální nabídku dle jejich přání nebo projektu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA