Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

Herní stůl - Držák na pití

Kód: 9310
990 Kč 818,18 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Držák na pití k hernímu stolu.

Nebojte se u vaší oblíbené hry pít.

Po odeslání objednávky s Vámi vše probereme, upřesníme včetně termínu dodání a teprve po odsouhlasení z vaší strany považujeme objednávku za závaznou!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rádi pijete při hraní deskovek, ale bojíte se o ně?  Pitný režim nemusíte omezovat.

Držáky na pití vám umožňují u vašeho herního stolu pít, aniž by jste se báli že omylem skleničku převrhnete na vaši oblíbenou hru.

Držák má na sobě dvě lišty, díky kterým se snadno nasadí na rantl herního stolu. Tato konstrukce zamezí tomu, aby držák spadl, pokud by o něj někdo omylem zavadil, což by se mohlo stát, pokud by držel pouze pomocí magnetů.

Konstrukce držáku je vyrobena z masivu tl. 20 mm. Materiál volíme podle materiálu stolu (Dub, Jasan, Javor). Miska je nerezová a pro snadné umývání a údržbu, se dá jednoduše vytáhnout a zase vrátit zpět.

Pokud chcete z herního stolu vytvořit jídelní stůj, pomocí překryvných desek, je potřeba držáky sejmout. Ty jsou však konstruovány tak, aby se daly schovat do herního prostoru, pod překryvné desky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Televizní stolky a ostatní
Hmotnost: 2 kg
Materiál: masiv dub nebo jiná dřevina
Povrchová úprava: polyuretanový lak nebo Osmoolej, moření na přání.
Rozměr: 120 x 230 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA