Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

Zahradní sestava MAXI LUX 6 křesel

Kód: 861
32 850 Kč 27 148,76 Kč bez DPH
Vyrobíme do 14 dní (1 ks)
2. vrstva lazury ?
Nátěr lazurou - výběr odstínu ?
Napuštění ochranným nátěrem ?

Maximální tloušťka materiálu 43 mm a luxusní posezení, to je sestava MAXI LUX. Venkovní posezení ze smrkového či borového masivu, s délkou stolu 2 m  a šesti křesly, to znamená pohodlné posezení pro 6 lidí u grilu nebo v zahradní restauraci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato zahradní sestava je maximalizací sestavy LUX a na četné požadavky zákazníků ji zařazujeme do sériové výroby v délce 2 m, tloušťce všech sedacích částí 43 mm a tl. stolové desky až 45mm. Zahradní nábytek vyrobíme i na míru.

Délka stolu je 2 m, šířka stolu 0,76 m. Robustní a přitom elegantní  vzhled splňuje veškeré požadavky na luxusní dřevěný zahradní nábytek.

Křesla s područkami poskytují maximální komfort pro jednotlivce. Dodáváno jako jednoduchá stavebnice (7 balíků) s montážním plánkem. Vhodné do restaurací, cukráren, pergol, reprezentativních venkovních prostor, teras nebo zimní zahrady.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné sestavy
Hmotnost: 80 kg
Materiál: smrkový nebo borový masiv
Rozměr sestavy délka/šířka: 3,4 m / 2,2m
Síla materiálu: 43-45 mm
Počet osob: 6
Povrchová úprava: standardně bez nátěru (nátěr na objednávku)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA