Upozorňujeme zákazníky, že odesláním objednávky na NÁBYTEK nebo HERNÍ PRVKY nedochází k závazné objednávce. Vždy vám vypracujeme a zašleme na e-mail nezávaznou cenovou nabídku a až po jejím schválení z vaší strany (případně po zaplacení zálohy) považujeme objednávku za závaznou.

Zahradní sestava MAXI LUX 4 křesla

Kód: 888
21 400 Kč 17 685,95 Kč bez DPH
Vyrobíme do 14 dní (1 ks)
2. vrstva lazury ?
Nátěr lazurou - výběr odstínu ?
Napuštění ochranným nátěrem ?

Hledáte luxusní posezení a masivní materiál? Co malá sestava zahradního nábytku MAXI LUX. Venkovní posezení ze smrkového nebo borového masivu, s délkou stolu 76 cm a 4 křesly s područkami, to znamená pohodlné zahradní posezení pro 4 osoby u grilu, kempu, horské chatě nebo v zahradní restauraci. Masiv o síle 43 mm. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato zahradní sestava je maximalizací sestavy LUX a na četné požadavky zákazníků ji zařazujeme do sériové výroby i v rozměru mini 76 cm,  tloušťce všech sedacích částí 43 mm a tl. stolové desky až 45mm.

Čtvercový zahradní stolek o délce stolu je 76cm, šířce stolu 76 cm uvítají menší rodinky nebo lidé s omezeným prostorem na terase či zahradě. Robustní a přitom elegantní vzhled splňuje veškeré požadavky na luxusní dřevěný zahradní nábytek.

Křesla s područkami poskytují maximální komfort pro jednotlivce.

Dodáváno jako jednoduchá stavebnice (4 balíky) s montážním plánkem. Vhodné do restaurací, cukráren, pergol, reprezentativních venkovních prostor, teras nebo zimní zahrady.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné sestavy
Hmotnost: 80 kg
Materiál: smrkový nebo borový masiv
Rozměr sestavy délka/šířka: 2,2 m / 2,2m
Síla materiálu: 43-45 mm
Počet osob: 4
Povrchová úprava: standardně bez nátěru (nátěr na objednávku)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA